anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizji

Marek_Brochocki
#7 Wielbiciel#

Witam

Klient kupil ode mnie przedmiot Z powodu choroby (covida) napisalem ze nie jestem w stanie ruszyc sie z domu i wyslac paczke Zaproponowalem zwrot pieniedzy Tak zrobilismy Podal mi nr konta a ja zwrocilem pieniadze Czy moge sie ubiegac o zwrot prowizji?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak ale dobrze dołączyć coś co potwierdzi że nie doszło do transakcji: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

Marek_Brochocki
#7 Wielbiciel#

 Witam Chodzi wlasnie o to ze do transakcji doszlo Zaluje ze zwrocilem pieniadze Kiedys Allegro bylo fajne i przejrzyste Obecnie jest tak skomplikowane i zagmatwane ze rece opadaja Nastepnym razem nie zwroce pieniedzy w takiej sytuacji i przyspoze tym samym Allegro niezadowolonego oszukanego klienta Dlaczego ja mam byc stratny (kilkadziesiat zlotych prowizji)

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Marek_Brochocki raczej jakbyś nie wysłał i nie oddał pieniędzy to ty byś miał problemy a nie allegro.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Marek_Brochocki 

Nie rozumiesz - do transakcji NIE doszło. Zwróciłeś pieniądze, nie wysłałeś towaru, moim zdaniem masz prawo do zwrotu prowizji. Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami Lwa, dołącz potwierdzenie przelewu ze zwrotem wpłaty dla kupującego, a powinieneś prowizję odzyskać.

oznacz moderatorów