anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty z PayU na Allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
mandor88
#7 Wielbiciel#

Witam! Pani zakupiła u mnie, na Allegro lokalnie, kurs angielskiego. Były tylko opcje z odbiorem w punkcie Poczta/Paczkomaty Inpost. Kupująca zapłaciła za kurs ale nie wybrała punktu odbioru przesyłki. Zadzwoniłem do niej na numer z powiadomienia i podczas rozmowy zrezygnowała z zakupu kursu. I tu moje pytanie jak mam zwrócić tej Pani pieniądze (które są na koncie PayU) tak aby nie zostać obarczony prowizją od sprzedaży na Allegro lokalnie. W Allegro lokalnie nie ma takiej opcji ( wiem że ma Allegro zwroty działają bezproblemowo). I co najgorsze nie mogę się skontaktować z Allegro za pomocą formularza kontaktu - bo wymaga się ode mnie podania numeru aukcji a na Allegro lokalnie, nie ma numerów aukcji.

Czy ktoś już coś takiego przerabiał?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze musisz wypłacić z Allegro Finanse na własny rachunek bankowy i oddać kupującej zwykłym przelewem, na Lokalnie innej opcji nie ma. O zwrot opłaty za obsługę transakcji możesz poprosić Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załącz potwierdzenie zwrotu wpłaty i najlepiej pisemną rezygnację klientki z zakupu.

oznacz moderatorów
mandor88
#7 Wielbiciel#

I dokładnie taką samą informację dostałem z Allegro.

Dzięki za pomoc!

oznacz moderatorów