anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dokończone licytacje na Allegro Lokalnie

mardigrass
#7 Wielbiciel#

To moje pierwsze wystawione licytacje na allegro lokalnie i od razu problem.

Zakończyły się trzy moje licytacje. W jednej nikt nie licytował, dwie zakończone ofertami. Wiadomość o zakończeniu tej bez licytujących przyszła od razu na maila, o pozostałych dwóch cisza, brak powiadomienia. Kupujący chcą zapłacić ale nie mają jak bo aukcja nie pojawiła się u nich w kupionych. 

Licytacje zakończone wczoraj około 16-tej, dalej nie mam powiadomienia o zakończeniu tych dwóch w mailu, wszystkie trzy widzę w "moje zakończone ogłoszenia". Co w tej sytuacji? 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Już kilka osób wczoraj i dziś pisze o problemie z powiadomieniami i o braku możliwości zapłaty za ogłoszenia na Lokalnie. Być może jest jakiś błąd Allegro, zapytaj na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pisz do allegro czasami wiadomości przychodzą z dniowym opóźnieniem zwłaszcza gdy wprowadzają udoskonalenia lub mają jakąś awarię.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mardigrass Fakt, to już któryś temat na ten temat w tym tygodniu. Tak jak i w kwestii problemów z wyświetlaniem ofert i brakiem możliwości ich edycji.

Allegro co się dzieje, kogo Wy tam u siebie zatrudniacie? Pamiętam, gdy kilka lat temu wywracaliście layout portalu na lewą stronę, to jakiś - za przeproszeniem - krawaciarz chwalił się w którymś z wywiadów, że m.in. liczba linii kodu portalu allegro została zmniejszona z 15 mln do 5 mln oraz że stać Was na najlepszych specjalistów w Polsce. Patrząc na te ciągłe awarie, to ten ktoś chyba wtedy konfabulował...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mardigrass
#7 Wielbiciel#

Obie licytacje zakończone 10.09 koło 16-tej pojawiły się u mnie w zamówieniach od kupujących dzisiaj z informacją "Kupione: 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mardigrass No raczej nie powinno tyle trwać.

@_HolaOla_ @nat_not @cloudcloud @msniezek wypowiecie się w tej kwestii?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mardigrass Przekazałam to zgłoszenie do weryfikacji. Kiedy dostanę odpowiedź od zespołu technicznego, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mardigrass Zgłoszony przypadek nie jest błędem. Licytacje zakończyły się wczoraj, ale dopiero dzisiaj klient wypełnił formularz opcji zapłaty i dostawy. 

Jeśli kupujący miał problem z opłaceniem zamówienia, powinien się z nami skonkaktować osobiście. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mardigrass
#7 Wielbiciel#

Obie zakończyły się wczoraj, ale wczoraj nie było nigdzie informacji że się zakończyły, kupujący nie widzieli aukcji w kupionych, w związku z tym nie mogli wypełnić formularza. Ja nie dostałem maila z informacją że licytacje się zakończyły wczoraj tylko dzisiaj o 11:33.

Widzę na obu "kupujący nie wybrał jeszcze sposobu dostawy" więc obaj kupujący chyba jeszcze nic nie wypełnili, pewnie nawet jeszcze nie wiedzą że im się wyświetliła aukcja w kupionych.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mardigrass Gdyby nie zaczęli wypełniać formularza, nie dostałbyś informacji o zakupie. W Allegro Lokalnie do sprzedaży dochodzi wtedy, gdy klient opłaci zamówienie lub wypełni formularz, wskazując opcję płatności przy odbiorze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mardigrass
#7 Wielbiciel#

O jakim zakupie? Nie miałem nawet informacji o zakończeniu (dwóch z trzech) licytacji, dzisiaj przyszło o 11:33. Chodzi o mail z tematem licytacja zakończona: . W treści jest "Poczekaj, aż kupujący wybierze formę dostawy i płatności. Informację o wyborze kupującego prześlemy w potwierdzeniu zakupu." więc zakładam że mail jest generowany zanim kupujący cokolwiek wybierze.

Maila o zakupie dostałem przed chwilą 14:44 od jednego z kupujących po tym jak go poinformowałem że prawdopodobnie może już dokończyć zakup, drugi odpisał że zrobi wieczorem. 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów