anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na aukcjach WOŚP kupujący skarżą się , że przy odbiorze własnym nie są akceptowane płatności.

jajko
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@jajko  wytłumacz że kasa trafia od razu na konto WOSP, i nie można zapłacić przy odbiorze osobistym 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Jeżeli kasa trafia w całości (bez podatku) rozumiem ale jeżeli nie, to Allegro powinno dać taką możliwość.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 a jaka potem pewność że sprzedawca powołując się na wosp przekaże kasę ? wiesz ile by było wyłudzeń ;(

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wosp
Dział aukcji WOŚP

Wszystkie aukcje na rzecz WOŚP mają możliwość jedynie płatności za pośrednictwem allegro. Tylko w taki sposób środki wpływają bezpośrednio na konto Fundacji, czyli są bezpiecznym rozwiązaniem dla każdej ze stron.

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@wosp  ale dobrze by było gdyby koszty dostawy można było zaznaczyć przy odbiorze osobistym

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba koszt dostawy przy odbiorze osobistym ?, za otwarcie drzwi 20 zet 😄 czy miałaś co innego na myśli ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@kostas11  "Cenniki dla ofert wystawianych na cel charytatywny nie mogą zawierać płatności przy odbiorze." -tak widnieje w cenniku dostawy. I gdy miałam zaznaczony odbiór osobisty i 0 kosztów wyświetliło mi kiedyś, że aukcja nie wystawiona z w/w powodu

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba a odbiór osobisty po przedpłacie, też nie przechodzi ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

  @kostas11  i tak i siak próbowałam.  W końcu stanęło na wysyłce mailem 😀. Też kupując nacięłam się, koszt przesyłki za dwa przedmioty płacony oddzielnie

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów