anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa w sprzedaży a licytacje WOŚP

MAMY ROZWIĄZANIE!
Borsuczkowydomek
#8 Zapaleniec#

Jak się ma przerwa w sprzedaży do licytacji charytatywnych? Wystawiam przedmioty w ramach aukcji WOŚP, a w międzyczasie wyjeżdżam z dziećmi na tydzień ferii. Wracam dzień przed zakończeniem aukcji (aukcje kończą się w dzień finału), a w czasie ferii syn chciał, żebym jeszcze jego przedmiot wystawiła. Z racji mojej nieobecności zawieszam na ten czas sprzedaż na obu moich kontach. Czy przerwa w sprzedaży tyczy się również tych aukcji? Czy mimo przerwy będę mogła jeszcze coś wystawić na aukcjach WOŚP? Czy w takim wypadku lepiej wydłużyć czas wysyłki? Trochę się tego boję, bo może to wpłynąć na jakość mojej sprzedaży i ocenę konta.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Borsuczkowydomek Cześć. 🙂 W tym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie wydłużenie czasu wysyłki. Opcja Przerwa w sprzedaży zakończy wszystkie Twoje aktywne oferty (w tym licytacje z wynikiem aktualnym na moment zawieszenia sprzedaży – zgodnie z zasadami działania licytacji).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Borsuczkowydomek
#8 Zapaleniec#

Ale wystarczy, jak wydłużę czas wysyłki na koncie, z którego wystawiam aukcję, a na drugim mogę zrobić przerwę w sprzedaży???

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak się pewnie da zrobić ale musisz pamiętać o odpowiadaniu na pytania w czasie wypoczynku ,na aukcjach charytatywnych ,przynajmniej u mnie jest znacznie więcej pytań niż na koncie firmowym a regulamin nakazuje szybkie odpowiedzi i wydłużony czas dostawy nie będzie zwalniał z szybkiego odpowiadania.

oznacz moderatorów
Borsuczkowydomek
#8 Zapaleniec#

To akurat nie problem, zawsze mam telefon przy sobie, a wieczorami i do laptopa zdarza się usiąść 😉

oznacz moderatorów