anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zbyt krótki czas trwania aukcji.

Belenus7
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Wstawiłem właśnie tę aukcję: https://allegro.pl/oferta/dominika-pamiatki-z-polskiej-wyprawy-po-skarby-10106940103 

Widzę, że aukcje WOŚPu trwają zwykle przynajmniej do początku lutego tymczasem ja mam opcję ustawienia czasu trwania aukcji na maksymalnie 10 dni. Zależy nam oczywiście na tym żeby zebrać jak największą kwotę dla WOŚP, więc aukcja powinna trwać jak najdłużej. Czy ktoś może pomóc? 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Epson_Polska Konta uprawnione do wystawiania na więcej niż 10 dni są weryfikowane przez zespół WOŚP, Fundacja jest właścicielem zbiórki, dlatego decyzje w takich przypadkach należą do organizatora,  kontakt do nadawania uprawnień na dłużej to: aukcje@wosp.org.pl Jeśli nastąpi pozytywna weryfikacja, nadajemy takie uprawnienia od razu. 
 
@thecollection jeżeli na aukcji pojawi się oferta kupna nie mamy możliwości edytowania oferty. To rzeczywiście bardzo gorący okres dla WOŚPU, ale mam nadzieję, że szybko zweryfikują Twoją prośbę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@la_nika proszę o wytłumaczenie, czemu dzielicie osoby wystawiające oferty na LEPSZE i GORSZE. Przez wasze patologiczne działania na pierwszych stronach w kółko, tygodniami wyświetlane są pożal się gwiazdki z ich obiadkami a tysięce normalnych darczyńców chcących sprzedać drobiazg za drobną kwotę nie tylko nie są w stanie choć przez chwilę zostać wyświetleni na górze listy, ale jeszcze mają skrócony czas wyświetlania.

Kto tę bzdurę i po co wymyśli?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@starocerkiewny nie dzielimy ofert na lepsze i gorsze. Właścicielem zbiórki jest fundacja i to do organizatora należy decyzja, które zbiórki mają dłuższy czas lub są na głównej stronie. Każda oferta jest ważna, potrzebna i pomocna i za każdą jesteśmy bardzo wdzięczni.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@la_nika a kto odpowiada za nielegalne żądanie skanowania dowodów osobistych? WOŚP, czy jest to wymysł geniuszy z allegro?

A takie odpowiedzi jak powyższa o tym, że "każda oferta jest ważna", ale są ważniejsze to chyba przedszkolaki kupują 😄

oznacz moderatorów

malec_malec
#1 Nowicjusz#

Dziś wystawiłam aukcję WOŚP ale niestety do wyboru był tylko maksymalnie 10 dniowy termin trwania. 

WOŚP gra 31.01 i chciałabym aby aukcja trwałam minimum do 31.01. 

Czy można to jeszcze zrobić? jeśli tak to jak?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@malec_malec Możesz tylko po weryfikacji, normalnie jest to 10 dni.

 

lew433_1-1610999169131.png

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie da się. Możesz wystawić nową z 14 dniowym okresem trwania, ale wpierw musisz pisać do WOŚP o zgodę na tak długi termin.

oznacz moderatorów

K9Thorn
#1 Nowicjusz#

Wystawiłem przedmiot na rzecz WOŚP w aukcjach specjalnie do tego przeznaczonych.

W opisie pisze, że akcja trwa do 14 lutego a ja maksymalnie mogłem ustawić do 25 stycznia (10 dni). 

Czy termin 25.01 będzie ignorowany i aukcja potrwa do 14.02?

Jeżeli nie to czy można to jakoś zmienić?

Aukcja - Obóz Szkoleniowy Dla Psów - Polish Camp K9 Thorn 10123499293 - Charytatywni Allegro 

Pozdrawiam

Tomasz

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@K9Thorn Nie, Ty możesz wystawić tylko na 10 dni. Sztaby mogą wystawiac na dłużej.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Nie, allegro dzieli użytkowników na takich, którym przyznaje długi termin i promocję na stronie i całą resztę, której udostępnia zaledwie 10 dni aukcji. Jest to ich decyzja i jak odpowiedziała ostatnio moderatorka "tak bo tak".

oznacz moderatorów