anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie ofert tego samego produktu w różnych rozmiarach

JuSu_com_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Mam wystawionych niecałe 10 000 aukcji w kategorii bielizna i problem z odpowiednim wyświetlaniem wszystkich dostępnych rozmiarów w np. biustonoszach i nie tylko. To jakaś zmora. 

Podam przykład BIUSTONOSZ NAKED SOFT 19064 posiadam w pięciu kolorach i wielu rozmiarach razem 262 aukcje. Pomijam fakt że na aukcjach nie pokazują się inne dostępne kolory ale trafia mnie że w danym jednym kolorze nie wyświetlają się wszystkie dostępne rozmiary. Próbowałem to jakoś połączyć ale bezskutecznie. Pisałem na pomoc Allegro przesłali mi jakiś plik exela żebym tam wstawiał numery aukcji i je przesłał zrobiłem wysłałem i cisza, nic się nie zmieniło i brak odpowiedzi. Przy takiej ilości aukcji i różnych produktów to jakiś absurd i syzyfowa praca .... MASAKRA !!!!!!!

Dlaczego nie macie opcji np. w zakładce "mój asortyment" opcji że po wpisaniu BIUSTONOSZ NAKED SOFT 19064 BLACK nie można zaznaczyć wszystkich aukcji i po prostu dać "POŁĄCZ W WARIANTY ROZMIAROWE" !!!!

Na przykładzie tego biustonosza BIUSTONOSZ NAKED SOFT 19064 BLACK mam 64 aukcje tego koloru w różnych rozmiarach a co jest po wejściu np. w aukcje https://allegro.pl/oferta/biustonosz-naked-soft-19064-black-czarny-75j-mediolano-14872498539 ..... ile się wyświetla rozmiarów 5 dosłownie PIĘĆ !!!!!!!!!, i analogicznie wchodząc w inny rozmiar jest już zupełnie inna liczba rozmiarów, WTF??? Burdel na kółkach .... brak mi słów. Jak potencjalny kupujący jak już trafi na moją aukcje może znaleźć swój rozmiar jak tam jest taki bałagan i się nie wyświetlają rozmiary a mam wszystkie dostępne.

Sytuacja się powtarza praktycznie przy każdym modelu innego modelu biustonosza i nie tylko. Dramat 

Macie jakieś rady ?? Czy Allegro świadczy usługi audytu konta pod względem wyłapania i połączenia ofert tego samego produktu w różnych rozmiarach?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JuSu_com_pl Cześć! Z artykułu https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX pobierzesz specjalny plik. Uzupełnij go i prześlij go nam przez formularz, pomożemy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JuSu_com_pl
#7 Wielbiciel#

To odpisuje chyba jakiś BOT bo identyczną odpowiedź widzę już w którymś poście.

Poza tym pisałem że otrzymałem ten plik od konsultanta allegro po zgłoszeniu problemu uzupełniłem go jednym z problematycznych modeli odesłałem i cisza od zeszłego tygodnia.

oznacz moderatorów

JuSu_com_pl
#7 Wielbiciel#

Jeśli przygotuje plik w formularzu o którym Pani wspomniała na jaki adres email mam go wysłać abyście wprowadzili zmiany ?? Ponieważ jak pisałem w poście wyżej odesłałem jeden do konsultanta na "kontakt allegro" i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JuSu_com_pl uzupełniony plik trzeba wysłać przez formularz kontaktowy, nie bezpośrednio na adres e-mail. Przykro mi, że długo to trwa, gdy tylko Doradca otrzyma odpowiedź, że zmiany zostały wprowadzone, otrzymasz odpowiedź w sprawie nr 39760317, poprosiłam o poinformowanie Cię e-mailowo co się dzieje ze zgłoszeniem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

JuSu_com_pl
#7 Wielbiciel#

w jaki miejscu znajdę formularz kontaktowy aby wysłać inne pliki z aukcjami do połączenia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JuSu_com_pl wybierz proszę kontakt e-mailowy za pomocą tego formularza, wtedy będziesz mógł przesłać załączniki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów