anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle drukują się etykiety inpostu - brakuje Region Kurierski i Destynacja.

ihateu
#7 Wielbiciel#

Źle drukują się etykiety inpostu - brakuje Region Kurierski i Destynacja.

To nie jest problem mojej drukarki, bo wcześniejsze etykiety drukują się normalnie, a w tych nowych pomiędzy logo InPost brakuje tych danych. Kod kreskowy i QR i cała reszta jest ok.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ihateu czy możesz podać numer zamówienia przy którym wystąpił taki problem oraz załączyć zrzut ekranu z etykietą? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ihateu
#7 Wielbiciel#

mogę - proszę bardzo.

zaznaczam że stare etykietki do paczek inpostu drukują się całe poprawnie.

nie mam problemów z drukarką laserową - bo wszystko inne drukuje się poprawnie.

 

oznacz moderatorów

ihateu
#7 Wielbiciel#

wszystkie zamówienia tak mają - odkąd pojawiły się nowe etykiety inpostu. stare drukowały się poprawnie całe. Drukarkę laserową mam sprawną. 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@ihateu 

Dziękujemy za zgłoszenie. W pierwszej kolejności prosimy o zweryfikowanie czy po po pobraniu etykiety w pliku wyświetla się rejon kurierski i destynacja. Prosimy o podjęcie próby otworzenia pliku w różnych programach. Jeśli plik pdf wyświetla się poprawnie, sugerujemy zweryfikowanie ustawień drukowania. 

W przypadku, gdy plik będzie niekompletny, prosimy o przesłanie zgłoszenia na pomoc@inpost.pl z zrzutami ekranu, opisem sprawy, loginem do Managera Paczek oraz nazwą i wersją przeglądarki internetowej. 

oznacz moderatorów

ihateu
#7 Wielbiciel#

ja otwieram adobe readerem - nie mam innych programów do PDF'ów.

w adobe etykietka jest cała ze wszystkim tak jak powinna być, a jednak nie drukuje się destynacja i region kurierski. 

wcześniejsze etykietki drukują się poprawnie. (sprawdzałem kilka razy). tylko z tymi nowymi tak się dzieje. 

 

oznacz moderatorów

ihateu
#7 Wielbiciel#

Jeszcze dopiszę że jak sprzedaje w np. **piiip** to etykietki inpostowe drukują się całe poprawnie, więc jest to winna po waszej stronie. 

i to samo z inpost.pl - etykiety nadane przez inpost z ich głównej strony też drukują się całe poprawnie...

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ihateu spróbuj zmienić jedno ustawienie. W okienku wydruku kliknij "zaawansowane" i zaptaszkuj "drukuj jako obraz" i dopiero kliknij drukuj.

Niektóre starsze laserówki mają problem z nowymi formatami wydruków, sam mam tak z jedną drukarką HP, która powstała chyba przed erą pdfów. Poza tym z programem Adobe jest jeszcze jeden problem - przy pewnych wydrukach "gryzie się" z niektórymi modelami drukarek. Jeden dokument wydrukuje ok, inny z brakami albo dodatkami pokroju czarne prostokąty i kwadraty. Pomaga czasami zmiana powyższego ustawienia.

P.S.
Sprawdź też czy masz najnowszą wersję AR.

oznacz moderatorów