anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[03.06] "Wybrana metoda dostawy nie wymaga numeru IBAN"

MAMY ROZWIĄZANIE!
nasionko_eu
#2 Obserwator#

Robiąc etykietę za pobraniem DPD wyskakuje mi że "wybrana metoda dostawy nie wymaga numeru IBAN", o co chodzi? Nigdy nie miałam takiej sytuacji

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nasionko_eu spróbuj proszę skorzystać z Wysyłam z Allegro w trybie incognito (tryb prywatny), wyczyść dane strony allegro w przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, to poczekaj proszę do jutra do godziny 9:00. 
Zmieniamy sposób wypłaty pieniędzy za zamówienia opłacone przy odbiorze na allegro.pl, 
Wpłaty od kupujących za przesyłki pobraniowe zobaczysz w osobnej sekcji w zakładce Środki i historia operacji – tak samo, jak w przypadku rynków zagranicznych. Pieniądze, raz dziennie, będziemy automatycznie wypłacać na Twój rachunek bankowy, który wskażesz w Ustawieniach wypłat.
Tutaj informacja na ten temat. 
Z tego powodu dzisiaj mogą pojawiać się trudności techniczne związane z nadawaniem takich zamówień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
nasionko_eu
#2 Obserwator#

Dziękuje.

oznacz moderatorów
EXPARTO
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, jest 40 minut po 9 a nadal ten problem występuje.

oznacz moderatorów
lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Niestety, ale ani na telefonie w trybie incognito ani na laptopie nie można wygenerować etykiety. Kiedy problem zostanie rozwiązany?

oznacz moderatorów
-VENIRE
#1 Nowicjusz#

Witam Pojawia mi się dzisiaj taki komunikat przy paczkach pobraniowych DPD do Polski: Wybrana metoda dostawy nie wymaga podania numeru iban, wpłatę za przesyłki pobraniowe prześlemy na Twoje środki.

Co można z tym zrobić?

 

oznacz moderatorów
EURWIS
#7 Wielbiciel#

Przy nadaniu paczki poprzez Allegro DPD za pobraniem po raz pierwszy mam sytuację że pojawia się komunikat: Wybrana metoda dostawy nie wymaga podania numeru iban, wpłatę za przesyłki pobraniowe prześlemy na Twoje środki; nie mogę wygenerować etykiety - ktoś się spotkał z czymś takim?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EURWIS @-VENIRE @82blank te problemy mogą wynikać z wprowadzenia nowych funkcji przy zamówieniach płatnych przy odbiorze, tutaj więcej informacji na ten temat. 
Spróbujcie proszę skorzystać z Wysyłam z Allegro w trybie incognito (tryb prywatny), wyczyścić dane strony Allegro w przeglądarce.
Jeśli to nie pomoże, to poczekajcie proszę do jutra do godziny 9:00. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
EURWIS
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dziękuję , sprawa rozwiązana

oznacz moderatorów
82blank
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam taki problem Wybrana metoda dostawy nie wymaga podania numeru iban, wpłatę za przesy

oznacz moderatorów
82blank
#7 Wielbiciel#

na telefonie można spokojnie wygenerować etykietkę. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
plaskur1
#2 Obserwator#

Dzisiaj u mnie wyskakuję ten błąd co powyżej? Jak rozwiązać problem?
"Wybrana metoda dostawy nie wymaga podania numeru iban, wpłatę za przesyłki pobraniowe prześlemy na Twoje środki (COD_IBAN_NOT_EMPTY additionalServices)
(#NP5)"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plaskur1 czy nadajesz przesyłki za pomocą integratora? Np. Baselinekra? Jeśli tak, to usuń nr IBAN w ustawieniach w integratorze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
plaskur1
#2 Obserwator#

W Baselinkerze w Integracji z Allegro mam skasować Numer konta do pobrania IBAN? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plaskur1 tak, bo te środki będą na twoim saldzie Allegro Finanse. Raz dziennie będziemy je wypłacać na Twoje konto (to samo jakie masz podane w zakładce Ustawienia wypłat). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów