anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pak94
#7 Wielbiciel#
Dobrý den Paweł,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách

oznacz moderatorów
200 ODPOWIEDZI 200
maklerkm
#7 Wielbiciel#

4.jpg5.jpg6.jpg

oznacz moderatorów
maklerkm
#7 Wielbiciel#

W całości E-mail jaki otrzymałem ok godz. 17.20

oznacz moderatorów
azizi82
#2 Obserwator#

Też identyczny dziś dostałam, mam zwykłe, prywatne konto:

Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird.

Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu.

Mail, imię i nazwisko oraz login podane prawidłowo.

Czekamy co ustaliła moderacja.

oznacz moderatorów
dorotha21
#8 Zapaleniec#

Gdzie znajdę formularz do kontaktu, w który mogę wysłać zrzut z ekranu. Chodzi o dziwną wiadomość w języku czeskim jaką otrzymałam na maila. Na stronie https://allegro.pl/pomoc/kontakt  są jedynie zakładki : Kupuję , Sprzedaję, Allegro Charytatywni, a mój problem dotyczy zupełnie innej sprawy.

oznacz moderatorów
88repcak88
#8 Zapaleniec#

Zrobisz to poprzez
https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=30db29ca-fb10-434b-a5f0-fc43019af49b
albo
allegro -> pomoc -> kontakt -> Jak się skontaktować z Allegro -> Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Skontaktuj się z nami

oznacz moderatorów
dorotha21
#8 Zapaleniec#

Z tego linku wchodzę od razu w formularz jako kupujący i jest jedynie sugestia by wybrać  produkt którego dotyczy problem, A mój problem nie dotyczy ani kupna, ani sprzedaży tylko dziwnego maila rzekomo od allegro napisanego w języku czeskim jaki przyszedł na mój adres internetowy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
maklerkm
#7 Wielbiciel#

To już jest po tłumaczeniuTo już jest po tłumaczeniu

oznacz moderatorów
maklerkm
#7 Wielbiciel#

Właśnie takiego E-maila dostałem 15min temu wszystko po czesku.Oczywiście niczego nie sprzedaję w czechach !.

oznacz moderatorów
Bronco1975
#7 Wielbiciel#

Witam w klubie, też dostałem o 17:40,nawet nie wiem z kad mają mój adres e-mail.

oznacz moderatorów
Dorota_2107
#2 Obserwator#

Mam to samo. Mail o 17.04

oznacz moderatorów
maklerkm
#7 Wielbiciel#

Ma ktoś pomysł o co chodzi ?

oznacz moderatorów
dorotha21
#8 Zapaleniec#

Z innego wątku dotyczacego tego właśnie problemu. 

 la_nika
Moderatorka
 
 26 minut(y) temu
 

Bardzo Wam dziękuję za przesłanie wiadomości jakie otrzymaliście. Mamy więcej takich zgłoszeń, więc niedługo sprawa powinna się wyjaśnić, dam znać gdy tylko dowiem się więcej.
Na razie poproszę Was o cierpliwość. Działamy 



 

 

AKTUALIZACJA 16.06.2023 g. 18:11:
Na razie mogę uspokoić, że wiadomość pochodzi od nas i nie jest próba wyłudzenia danych. 

   Monika
   Moderatorka
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maklerkm @dorotha21 @Dorota_2107 @Bronco1975 @LEW433 tak, to nie jest próba wyłudzenia danych, to najprawdopodobniej nasza pomyłka. Wyjaśniamy to, możecie to zignorować, dam znać gdy tylko dowiem się więcej. 
Dziękuję @dorotha21 za przekazanie moje wiadomości tutaj. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_PaniKa_
#7 Wielbiciel#

Podpinam się, też dostałam takiego maila, a nic nie sprzedaję i nie posiadam Allegro.cz.

oznacz moderatorów
kubatoras5
#4 Eksplorator#

Witam,

Dostałem dziwnego maila z allegro. Na początku myślałem, ze to typowy scam, którego dostajemy dziesiątki, ale zobaczyłem w detalach wiadomości, że rzeczywiście został wysłany przez Allegro.

Email jest po czesku, informuje mnie o przekroczeniu prowizji z promocji Early Birds.

Problem w tym, że ja w ogóle nie sprzedaje na allegro od lat, nie mam konta na czeskim allegro, a moje prywatne konto nawet nie jest firmowe. O co chodzi?

oznacz moderatorów
mroczna-maruna
#7 Wielbiciel#

Dostałam właśnie identycznego maila, również nic nie sprzedaję, a na pewno nie na allegro.cz

oznacz moderatorów
Krzysztofsn
#7 Wielbiciel#

Również dostałem takowego maila

oznacz moderatorów
_PaniKa_
#7 Wielbiciel#

Też dostałam takiego samego maila. Również nie sprzedaję nic na portalu i nie posiadam konta na czeskim Allegro. O co więc chodzi?

oznacz moderatorów