anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[16.06.2023] Váš účet překročil maximální limit slev v akce Early Bird

MAMY ROZWIĄZANIE!
Pak94
#7 Wielbiciel#
Dobrý den Paweł,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách

oznacz moderatorów
200 ODPOWIEDZI 200
olekbananb
#7 Wielbiciel#

Ja również dostałem podobnego maila i też nic nie sprzedaję 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

To wygląda bardzo podejrzanie , nowy rynek to pojawiają się tacy co chcą wykorzystać naiwność nieświadomych klientów . Może nasze moderatorki coś od siebie napiszą  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
na_prawde
#1 Nowicjusz#

Tez to dostałam z adresu info@notifikace.allegro.cz

oznacz moderatorów
Johannah
#2 Obserwator#

I ja dostałam taki mail. Nie sprzedaję na allegro, nie mam konta na czeskim allegro. Też jestem ciekawa o co chodzi...

oznacz moderatorów
gleorn
#2 Obserwator#

też dostałem takiego maila. Wyciek danych osobowych, czy może jakiś bug systemu? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:50138198
#1 Nowicjusz#

Również dostałem takiego maila i nie mam pojęcia o co chodzi bo ledwo korzystam z Allegro…

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kubatoras5 @gleorn @Johannah @na_prawde @mwmonety to nie jest próba wyłudzenia danych. To najprawdopodobniej nasza pomyłka więc możecie zignorować tę wiadomość, a gdy tylko wiem się więcej dam znać w rozwiązaniu w tym wątku

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
lipuzz
#1 Nowicjusz#

Podpinam się, też to dostałem, też po czesku.

oznacz moderatorów
irocket
#2 Obserwator#

Chociaż tyle, że to nie oszustwo. Niemniej znajomy też dostał takiego maila o 17, ja o 18, ciekawe jaka skala będzie 🙂

oznacz moderatorów
Client:52611319
#7 Wielbiciel#
  • Hej! Otrzymałam dzisiaj maila od Allegro z adresu:

info@notifikace.allegro.cz

Nigdy nie sprzedawałam ani nie kupowałam na raty w Allegro.

Treść mniej więcej taka:

Witaj Julia,Twoje konto Early Bird przekroczyło limit rabatu prowizji od sprzedaży brutto w wysokości 50 000 CZK na ten miesiąc.

Co to oznacza dla Ciebie?

W związku z tym dezaktywowaliśmy rabaty do końca tego miesiąca i naliczymy opłaty zgodnie ze standardowym cennikiem.

Dezaktywujemy zniżki za każdym razem, gdy przekroczysz limit na dany miesiąc. Zrobimy to z opóźnieniem - naliczymy również standardowe opłaty za okres między przekroczeniem limitu a dezaktywacją zniżek.

Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie portalu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:52611319 nie, to nie jest oszustwo. Wiadomość pochodzi od nas i otrzymałaś ją przez pomyłkę, wyjaśniamy o i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
a_granatyr
#1 Nowicjusz#

Ja również otrzymałam takiego maila...

 

Dobrý den Anna,

Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle standardního ceníku.

 

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

 

Bližší podrobnosti najdete v Podmínkách používání portálu.

 

 

Kto wie o co chodzi????

oznacz moderatorów
kubatoras5
#4 Eksplorator#

Wyglada na typowy piatek w IT

oznacz moderatorów
kerim36
#2 Obserwator#

pare minut temu ten sam mail. o co **piiip**. chodzi?

oznacz moderatorów
Ironh1
#7 Wielbiciel#

Chyba jednak poszła masówka, trzeba czekać na stanowisko allegro...

oznacz moderatorów
last-breath
#7 Wielbiciel#

U mnie ten sam mejl... 

oznacz moderatorów
carmen666
#1 Nowicjusz#
Dobrý den Lekan,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.o co chodzi w tym.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@carmen666 na pierwszej stronie jest kilka postów z odpowiedziami, warto poczytać zanim napisze się kolejny 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kwkonrad09
#1 Nowicjusz#

Witam dostałem dziwnego meila po czesku z adresu info@notifikace.allegro.cz 

Dobrý den Konrad,
Váš účet zapojený do akce Early Bird překročil za tento měsíc limit slev na provizi z prodeje, který činí 50 000 CZK brutto.

Co to pro Vás znamená

Slevy jsme proto deaktivovali až do konce tohoto měsíce a budeme Vám účtovat poplatky podle

Slevy deaktivujeme pokaždé, když překročíte limit pro daný měsíc. Děláme to se zpožděním – budeme také účtovat standardní poplatky za období mezi překročením limitu a deaktivací slev.

Bližší podrobnosti najdete 

oznacz moderatorów