anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[2.11] Problemy techniczne - błąd przy generowaniu przesyłek do paczkomatów Inpost

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający, 

otrzymujemy od Was zgłoszenia, że pojawiają się dziś problemy z generowaniem przesyłek do paczkomatów. Sprawa jest już weryfikowana przez firmę Inpost. Więcej informacji będziemy przekazywać Wam na bieżąco. 

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93

BOKIP
#8 Zapaleniec#

Cześć, działa wam manager sprzedaży Inpost? Od jakiś 20 minut nic u mnie nie działa, ciekawe co na to klienci 😤

oznacz moderatorów

COLOROWNIA
#8 Zapaleniec#

Norma, znowu awaria.

Też mi nie działa. Paczki czekają...

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

nie działa mi też od 20 minut około, sprawdzam co chwile i lipa, wyrzuca mnie albo nie ma żadnych widocznych przesyłek...

oznacz moderatorów

pmk0018
#9 Pomysłodawca#

Coś mi się wydaje że to efekt ostatnich prac z nocy 31/1 listopada, masakra..... znowu odbiję się to na sprzedawcach

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

U mnie jeszcze jakieś 2 godziny temu działał ale niedawno byłem pod paczkomatem a tam nawet kurier in postu go przeklinał tak problematycznie działał .To są zapewne skutki wekendowej przerwy technicznej coś pewnie poszło im nie tak jak chcieli.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To musi być coś grubszego, u mnie też kurier wyklina, że mu aplikacja nie działa w terminalu. Zapowiada się super dzień 😄

 

A menedżer paczek ładuje się chyba z 5 minut przy imporcie...

oznacz moderatorów

bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

Prawdopodobnie po wczorajszej przerwie znowu coś jest nie tak. Zalogować się, po kilku próbach możemy, ale nie można wydrukować etykiet

 

Update po kontakcie z infolinią: problem globalny po pracach serwisowych. Do dwóch godzin powinien zostać rozwiązany.

oznacz moderatorów

BIOreEKO_PL
#8 Zapaleniec#

ja po komunikacie "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!" usunąłem API a teraz na impoście nie mage się powiązać i wyskakuje "Upsss Aplikacja nie może połączyć się z API, sprawdź swoje połączenie sieciowe."

oznacz moderatorów

Tertuliante
#7 Wielbiciel#

no i cały czas NIC...

oznacz moderatorów

bergcomp
#9 Pomysłodawca#

Co na to Allegro ?

 

oznacz moderatorów

BOKIP
#8 Zapaleniec#

Allegro pewnie nic jak zawsze ale lepsze jest to ,że Inpost kasuje komentarze na facebooku niezadowolonych klientów którzy zgłaszają problem z menadżerem.

Komedia 😅

oznacz moderatorów

dubcs
#9 Pomysłodawca#

Jak to co? Jak zwykle ma nas głęboko. Za to odjąć punkty za nieterminową wysyłkę to już chętnie zrobią

oznacz moderatorów

ziomal1972
#7 Wielbiciel#

w Firefox za którymś razem się udało aczkolwiek w momencie zapłaty za etykietę są spore problemy (po naciśnięciu Opłać zero reakcji) 

oznacz moderatorów

PoltexBHP
#9 Pomysłodawca#

Jakimś cudem udało się nadać paczki, ale nie da się za cholere wydrukować etykiet...masakra z nimi

oznacz moderatorów

bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas było podobnie. Spróbuj generować etykiety pojedynczo. Jeśli dłużej będzie mulić odśwież stronę, ale się przeloguj. Tylko nie loguj się poprzez Allegro i nie odłączaj aplikacji.

oznacz moderatorów

HaftRoompl
#8 Zapaleniec#

u mnie tez nie działa :[

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Super Dzień to będzie jutro, jak wyłączą zakładkę Transakcje. Z zakładki ZAMÓWIENIA wysyłka do 40 odbiorców to jakiś koszmar, wydruki totalnie niedostosowane do potrzeb sprzedawców.😭

oznacz moderatorów

Tertuliante
#7 Wielbiciel#

DZIAŁA!

oznacz moderatorów

BOKIP
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, u mnie również zaczęło funkcjonować.Mam nadzieje ,że to już koniec atrakcji na dzisiaj od Inpostu 😐

oznacz moderatorów