anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[2.11] Problemy techniczne - błąd przy generowaniu przesyłek do paczkomatów Inpost

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający, 

otrzymujemy od Was zgłoszenia, że pojawiają się dziś problemy z generowaniem przesyłek do paczkomatów. Sprawa jest już weryfikowana przez firmę Inpost. Więcej informacji będziemy przekazywać Wam na bieżąco. 

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93

antykwariat-doti
#7 Wielbiciel#

Stwierdzam brak kilkunastu przesyłek które są opłacone na Allegro pomiędzy 31 pażdziernika a naet 30 - do 1 szego , nie ma ich w Inposcie - ani paczkomatowych ani minikurierow - bedzie super - bo kupujacy pewnie czekać beda - a za chiny nie wydrukuje minikurierow - paczkomaty jakos sie ogarnie recznie ....  dobra zmiana 😞 

oznacz moderatorów

gramkultury2
#1 Nowicjusz#

mam to samo - menedżer paczek nie widzi kilkunastu transakcji pomiędzy popołudniem 31-10 a ranem 2-11  😞

oznacz moderatorów

lusedjoa
#9 Pomysłodawca#

mam to samo, pora żeby administrator zajął się tym tematem, w marcu była podobna historia, po ingerencji administratora problem ustąpił. PANIE ADMINISTRATORZE!!! 🙂

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Prędzej kupujący dostanie zwrot z pok niż ktoś się zainteresuje. Ja jedną pilną wysłałem na własną rękę.

oznacz moderatorów

tereska0208
#1 Nowicjusz#

Nie mogę nadać dwóch paczek allegro smart w 9863483565 nie wyskakują. inne zostały wygenerowane

oznacz moderatorów

harisma_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

czy ktoś miał sytuację, że kilka paczek nie zostało zaimportowanych w menagerze inpost z allegro?

oznacz moderatorów

lusedjoa
#9 Pomysłodawca#

mam to samo już napisałem do allegro

oznacz moderatorów

joanna_jjk
#2 Obserwator#

Szanowni Państwo,

Mam problem z wysłaniem przesyłki paczkomatem. Nie mogę importować danych do wysyłki przez InPost. Podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem InPostu otrzymałam informację, że Allegro ma czas do 8 godzin na powiązanie oferty. Pierwszy raz mam problemy z wysyłką. Kupujący zapłacił, a ja nie mogę wywiązać się z umowy. Proszę mi powiedzieć, czy informacja o 8-godzinnym czasie na powiązanie jest prawdziwa, czy wina jest po stronie InPostu? Cała sytuacja może wpłynąć na ocenę Kupującego i obniżenie jakości mojej sprzedaży. Bardzo proszę o pomoc/sugestie w tej sprawie. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Nie jest prawdziwa, u mnie zaległej nie powiązało od rana i wysłałem na własną rękę.

oznacz moderatorów

joanna_jjk
#2 Obserwator#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

e-mineraly
#8 Zapaleniec#

Witam,

Zaginęły mi etykiety inpost do zamówień na przesyłki między 29.10 a 02.11. Nie da się ich wygenerować choć są opłacone przez kupujących. Widoczne są tylko wysłane do 29.10 i nowe z 03.11. 

Jak można rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam

Grzegorz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e-mineraly  od wczoraj jest jakiś problem z importem paczek, najlepiej napisz do allegro niech poszukają bo na forum niewiele zrobimy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

e-mineraly
#8 Zapaleniec#

dzięki za info

oznacz moderatorów

LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Mam dzisiaj ten sam problem. 

oznacz moderatorów

Axis-tech
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

chciałem zapytać kiedy problem zostanie naprawiony bo od wczoraj menager inpostu nie widzi zamówień z 29.10.2020, 30.10.2020 oraz części zamówień z 31.10.2020.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Jeśli problemy z importowaniem przesyłek wciąż u Was występują, wysyłajcie wiadomości mailowe na pomoc@inpost.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

danmari-art
#8 Zapaleniec#

Mam dokladnie to samo 4 paczki do wyslanie a ich nie ma w menadzerze, maila wyslalam i cisza:(

oznacz moderatorów

6583351818
#8 Zapaleniec#

Kolejny dzień problemów z Manager paczek Inpost. Nie działa Import Allegro Inpost

oznacz moderatorów

Axis-tech
#8 Zapaleniec#

U mnie przed chwilą udało się zaimportować zamówienia i normalnie wydrukować etykiety(od wczoraj nie działało), więc chyba problem naprawiony. Polecam sprawdzić.

oznacz moderatorów

artur198613
#11 Animator#

Zamówienia importuje normalnie, ale nie te zakupione w dniach 30-31.10 i opłacone teraz, tych dalej nie widzi.

oznacz moderatorów