anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

50 darmowych wyróżnień...promocja

AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

Mam następujący problem, dnia 19.03 allegro powiadomiło mnie o promocji 50 darmowych wyróżnień w kategorii rękodzieło. Wystąpiłam o przyznanie pakietu tego właśnie dnia i go otrzymałam, faktycznie było 10 dni wyróżnienia za darmo. Jednak wczoraj wchodząc w aukcje dostrzegłam, że wyróżnienia, które miały być za darmo widnieją teraz 19,99zł za 10 dni...;-(.

Proszę powiedzcie mi czy allegro naliczy mi tą opłatę za te "darmowe wyróżnienia" po przekroczeniu 21.03...

Czuję się wprowadzona w błąd, bo niestety ale nie dostałam powiadomienia od allegro jak to zwykle robią wcześniej zanim nastąpi jakakolwiek "promocja"... o tym, że trwała ona już od 11.03...przysyłając powiadomienie o dostępności takiej oto oferty dopiero 19.03!

Wyróżniłam około 32 ofert z puli 50 "darmowych"...

Czy jest jakaś szansa, ze nie doliczą mi na koniec miesiąca do FV tych wyróżnień?

Z góry dziękuje za wasze pomocne dla mnie odpowiedzi!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

AlejaDrewna_pl darmowy jest pierwszy cykl 10-cio dniowy , musisz wyłączyć wyróżnienie przed jego upływem . Jeśli tego nie zrobisz opłata za wyróżnienie zostanie naliczona .

oznacz moderatorów

AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję bo gorzej jak zakończę te wyróżnienia a tu okaże się, ze i tak mi doliczyli na koniec miesiąca 😕

 Jednak to co się sprzedało na aukcjach wyróżnionych to i tak zapewne policzą od tego prowizję...?

Szkoda, że wprowadzają w błąd takimi informacjami...lepiej by zrobili nie wysyłając ich. Doskonale wiedzieli, że jeżeli był to cykl 10 dniowy to, że nie przedłuży się ta "darmowa okazja".

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Takie promocyjne pakiety trzeba dokładnie przeanalizować czytając ich regulamin. Często sprzedawca nie zauważa że ich termin mija a aukcje się ponawiają automatycznie z kosztami wyróżnień i o tu tu chodzi by zarobić na niewiedzy i braku spostrzegawczości użytkownika.

oznacz moderatorów

AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

Dokładnie.. tak jest masz absolutną rację!

Człowiek patrzy "o jest taka promocja" i  bierze pakiet...Też masz takie zdanie jak poprzedniczka, że jeżeli usunę te wyróżnienia przed 10 dniami to nie powinni mi ich policzyć?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak ,jeśli w porę usuniesz to nie powinni naliczać.

oznacz moderatorów

AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuje za odpowiedź postaram się to jak najszybciej ogarnąć!

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@AlejaDrewna_pl Próbowałaś korzystać z opcji wyłączenia wyróżnienia z końcem cyklu rozliczeniowego? Chwilowo nic nie promuję, to nie sprawdzę, ale klikasz w zakładce Moje Oferty opcję Promuj -> Wyłącz, i w okienku wybierasz "koniec cyklu rozliczeniowego", czy jakoś tak.

Promowanie będziesz mieć aktywne, ale zamiast naliczyć kolejną opłatę, to wyłączy się po tych 10 dniach

DarkStoorM_0-1616497832902.png

Jeżeli pakiet Ci się już skończył, a promowanie masz aktywne, w edycji oferty będziesz widzieć jaka opłata zostanie pobrana dopiero przy następnym cyklu rozliczeniowym, jeżeli promowanie zostawisz aktywne. Jeżeli wyłączysz przed czasem, nie powinno naliczyć Ci żadnych opłat.  Najlepiej wyłączać promowanie przez nową opcję, bo nie trzeba pilnować i wyłączać ich na ostatnią chwilę, wyłączą się same.

oznacz moderatorów

AlejaDrewna_pl
#8 Zapaleniec#

O to jest ciekawe :)! Spróbuję wykorzystać Twoją podpowiedź

Dziękuje 😄

oznacz moderatorów