anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

8 marca wyłączamy Menedżera Sprzedaży

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Jak zapowiadaliśmy, w marcu tego roku wyłączymy Menedżera Sprzedaży. Wszystkie funkcje potrzebne do obsługi sprzedaży znajdziecie w zakładkach Mojego Allegro.

 

Menedżer Sprzedaży

Moje Allegro

Zamówienia

Zamówienia

Oferty

Moje oferty

Konta sprzedaży

Powiązane konta

Konta pracownicze

Uprawnieni użytkownicy

 

Pamiętajcie, że zakładki Powiązane konta i Uprawnieni użytkownicy oraz zaawansowane funkcje, które znajdziecie w: Zamówienia i Moje oferty, udostępniamy wyłącznie w ramach Abonamentu podstawowego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

BRAWOOOOOO w końcu będzie jeden system który mam nadzieję będzie w końcu funkcjonował poprawnie

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TOPe-commerce Kolega humorysta ??🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@pinsplash csiiii to wiadomość dla osób znających się na sarkazmie 😉

oznacz moderatorów

lesio004
#7 Wielbiciel#

Witam.
Po przeniesieniu się z MS do Allegro > Sprzedaż > Licytacje i Kup Teraz > Zamówienia bardzo denerwuje mnie zmniejszona szerokość pola z informacjami dot. moich zamówień, ponieważ doszedł dodatkowo panel boczny po lewej stronie, który w zupełności nie jest mi potrzebny przy wypisywaniu zamówień. Pełna szerokość (taka jaka była w zakładce Zamówienia w MS) w pełni mnie satysfakcjonuje.

Moje pytanie. Czy planują państwo wprowadzić możliwość ukrywania panelu bocznego po lewej stronie?
Zaznaczam, że opcja widok kompatybilny mnie nie interesuje z tego względu, że nie ma tam "na wierzchu" pokazanego wybranego przez klienta sposobu dostawy (czy kurier, czy paczkomat, czy w smarcie czy też nie, itd), co wręcz utrudnia (wg. mnie) szybkie wysyłanie.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lesio004 Na ten moment nie mamy takich planów, ale bardzo dziękuję za Twoją sugestię. Przekażę ją do osób odpowiedzialnych za ten obszar. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

jak Ci przeszkadza to sobie usuń na stronie zamówienia prawy przycisk myszy i zbadaj lub CTRL+ Shift+I i usuwasz elementy Ci przeszkadzające

oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

OK, tylko wyświetlajcie w Moje Oferty wszystkie potrzebne dane, jak choćby Czas Wysyłki, zróbcie wszystkie dane klikalne i edytowalne, no i wykorzystajcie cały ekran monitora, a nie tylko 45%. Zamówienia też wymagają przeprojektowania. Strona wizualna nie dostarcza informacji w sposób efektywny, a mechanika to ogromna ilość zbędnych kliknięć. Brakuje optymalizacji i rozwiązań ułatwiających pracę. To wygląda tak, jakby projekt robiła osoba nigdy nie prowadząca prawdziwej sprzedaży na Allegro.  Jakby ktoś celowo rzucał kłody pod nogi Sprzedawcom, albo po prostu nie zdawał sobie sprawy co jest potrzebne użytkownikom.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nikl No bo wiesz jak to jest - dziś UI/UX zajmują się "młodzi, wykształceni, z dużych miast", bez doświadczenia, ale za to zafascynowani "tapaniem" w smartfony do takiego stopnia, iż uważają że czym więcej trzeba się "natapać", tym jest fajniej😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Wracam do Was z małą aktualizacją w tym temacie. Od zespołu odpowiedzialnego za obszar Moje Allegro otrzymałam właśnie informację, że  dla części użytkowników udostępniliśmy nową nawigację w tej zakładce. Dodaliśmy w niej m.in. wyszukiwarkę, dzięki której łatwiej znaleźć daną podstronę, a całą nową nawigację, wyświetlamy w górnej części strony, pod nagłówkiem:

 

_HolaOla__1-1615279013037.png

Na razie nowy widok jest dostępny u części użytkowników, ale stopniowo będziemy udostępniać go dla kolejnych Kupujących i Sprzedających. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czy aby nie pomyliłaś wątku?😛
Bo owszem, na nowy widok ktoś tam narzekał, ale to było w innym wątku.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Wszystko się zgadza, odnosiłam się tutaj do wypowiedzi, którą udzieliłam @lesio004

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Skoro tak mówisz, bo ja ten nowy widok zakładek widziałem w jakimś innym wątku, w którym ktoś na niego narzekał.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów