anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

9071867308 zwrot prowizji

arexrs6
#7 Wielbiciel#

Proszę o zwrot prowizji gdyż kolejny szanowny użytkownik kupujący nie odebrał paczki. klient który kupił przedmiot na moim ogłoszeniu dwukrotnie naciągną mnie na koszta paczek kurierów. Szanowne  allegro zwracam się z zapytaniem co z tym użytkownikiem będzie. Użytkownik tego konta bawi się moim kosztem poniosłem koszty wysłania towaru po dwa razy tam i powrotem i na dodatek jestem obciążony prowizją allegro.Czegoś tu nie rozumiem a więc proszę allegro o zwrot prowizji i zajęcia stanowiska w moim imieniu a żeby uniknąć w przyszłości  takich kanciarzy.  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Pisz bezpośrednio do allegro .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@arexrs6 Złożyłeś wniosek o zwrot prowizji i został on odrzucony? Odwołaj się tu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym Opisz sytuację i domagaj się cofnięcia naliczonych opłat, gdyż kupujący nie zapłacił.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@arexrs6 

  1. Przejdź do zakładki Zamówienia i wybierz ofertę, do której chcesz złożyć wniosek o rabat. Aby znaleźć właściwą ofertę, możesz skorzystać z wyszukiwarki w zakładce. Wystarczy wpisać do niej login kupującego lub numer oferty.
  2. Przy wybranej ofercie kliknij menu Akcje, a następnie wybierz Zwrot prowizji.

  3. Zaznacz produkty, które kupujący zwrócił z danego zamówienia. W tym miejscu zmienisz też liczbę sztuk, jeżeli kupujący zwraca na przykład 2 z 3 zamówionych przedmiotów.

  1. Kliknij [Złóż wniosek].

Allegro nie jest stroną transakcji i nic nie zrobi do umowy dochodzi miedzy Tobą a kanciarzem 🙂 załóż mu sprawę w sądzie o zwrto poniesionych strat 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 allegro jest stroną trzecią transakcji

bo gwarantuje bezpieczne zakupy i wypowiada się w dyskusjach i bierze prowizję od transakcji

oznacz moderatorów