anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W końcu pozytywna zmiana (liczenie prowizji) :D

Adekpol
#13 Ambasador#

Przy wystawieniu nowego produktu, widnieje informacja odnośnie pobranej prowizji przy darmowym koszcie dostawy.

Oficjalnie jestem mega zadowolony z tej zmiany, bardzo przydatne, czekam na informacje odnośnie prowizji przy dodanym cenniku dostaw, a będzie zaj ebi ście

Ps. Przy edytowaniu starszych produktów, nie widnieje  taka informacja, trochę szkoda ale może coś się zmieni również w tym kierunku 

ss.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, już wczoraj rzuciła mi się w oczy ta zmiana. Wyliczanie prowizji w odniesieniu do darmowej dostawy w większości przypadków wprowadza jednak w błąd.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 czemu wprowadza, jest jasno opisane, wcale nie muszą tego robić bo wystarczy zapoznać sie z cennikiem i regulaminem, dodali to dla sprzedających co nie nie czytają i potem głupa palą czemu tu takie opłaty za sprzedaż 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dlatego wprowadza, że odnosi się jedynie do darmowej dostawy i nigdzie tam nie napisano, że prowizja z płatną dostawą będzie inna. Nie ma pola do wpisania kosztu dostawy i nie ma określonej prowizji z tym kosztem. Sprzedający widzi prowizję i wystawia, a potem się okazuje, że prowizja jest wyższa. Allegro gdyby chciało, poinformowałoby tam skutecznie o wysokości prowizji razem z kosztem dostawy, ale nie chce i nie informuje.

oznacz moderatorów

moka1712
#8 Zapaleniec#

Ja dziś sprzedałam złączkę za 1 zł i wyliczono mi prowizję na 0.96 zł. Czy to jest w porządku?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@moka1712 Wiesz, wszystko jest w regulaminie 😛 prowizja minimalna wynosi 0,25zł (liczona od każdej sprzedanej sztuki) + prowizja od kosztu wysyłki.

Założenie jest takie:

  • zakupy za 1zł są niezwykle rzadkie;
  • kupujący zawsze dobierają coś więcej do koszyka;
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

tak jak @xyz96 twierdzę, że wprowadza w błąd i gwarantuję , że ta funkcjonalność szybko zniknie

bo powinna dotyczyć każdej sytuacji - przeciez wystawiając ofertę Sprzedawca podaje w niej koszta wysyłki co za problem policzyć prowizję dla każdej sytuacji

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

i oczywiście wyboru płatnych opcji dodatkowych

oznacz moderatorów