anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zamówienia

Anna10422
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem ponieważ kupiłem 03.05.2020 roku wyswietlacz  do telefonu "LG K7 MS330 LS675 Czarny" okazało się że wyświetlacz nie pasuje odesłałem wysłałem sprzedającemu potwierdzenie wysyłki i dostałem zwrot pieniędzy lecz wyświetlacz nadal niby nie dotarł do sprzedającego sprawdzając na śledzenie poczta polska pokazuje że doręczono otwierałem dyskusje. Lecz myślałem że doszedłem do porozumienia z państwem lecz, jednak nie i sprawa się ciągnie aż do dziś, dodawałem opinie dla użytkownika "nie polecam" lecz wysłał prośbę o zmianę w trakcie sporu a myślałem że doszliśmy do porozumienia i zmieniłem.na "5 gwiazdek polecam" czy można to jeszcze zmienić, aby ostrzec innych użytkowników Allegro ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

RED
#21 Demiurg#

co za bzdura

cyt: " odesłałem wysłałem sprzedającemu potwierdzenie wysyłki i dostałem zwrot pieniędzy"

a reklamacja wysyłki zwrotu do operatora pocztowego była składana?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Anna10422 Możesz poprosić Allegro o usuniecie komentarza tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0... Minęło 90 dni od zakupu, więc po usunięciu nie możesz go już wystawić ponownie, ale zapytaj Allegro, może się uda 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Anna10422 nic z tego nie rozumiem. Odesłałeś produkt, za który otrzymałeś pieniądze mimo, iż sprzedawca nawet go nie dostał, a w "nagrodę" założyłeś jeszcze dyskusję, dałeś nega, zmienionego na pozytywa, a teraz znów chcesz dać negatyw i ostrzegać innych?????? Jeszcze rozumiem gdybyś nie dostał kasy, ale w tej sytuacji to nie rozumiem o co Ci chodzi, tym bardziej, że to jest tak dziwnie napisane.

oznacz moderatorów