anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Abonament podstawowy kilka pytań, konto Firmowe

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

witam

mam kilka pytań odnośnie abonamentu podstawowego będę zadawał je po kolei jak będą mi się nasuwały

najważniejsze to takie, czy 

w przypadku powiązania trzech kont w jedno będę mógł w jednej przeglądarce obsługiwać po zalogowaniu swoje trzy konta firmowe podpięte pod jednym Nipem?

2.czy w przypadku komentarza negatywnego na jednym z kont komentarz i jakość sprzedaży odrazu będzie dotyczyła wszystkich trzech kont?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Dzięki opcji "powiązane konta" połączysz swoje konta na Allegro i będziesz mógł przełączyć się na to, którym w danym momencie chcesz zarządzać. To znaczy, że nie musisz za każdym razem logować się na dane konto, aby wprowadzić zmiany lub wystawić ofertę.

Wyniki jakości sprzedaży są oddzielne dla każdego z Twoich kont.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

a jak mi jedno konto zawiesi allegro to co wtedy mam zawieszone wszystkie? i czy jeden abonament jest wystarczający aby uniknąć opłaty 1 zł do każdego sprzedanego przedmiotu ? JAK MAM TRZY KONTA ALE NA JEDNYM NIPIE?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ObiadyDomowe, jeśli chodzi o blokadę, to zależy od sprawy, w jakiej została założona - nie mogę udzielić Ci konkretnej odpowiedzi. Co do opłaty, nie wystarczy mieć Abonament na jednym z kont.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każde konto ma osobny system komentarzy ale jak Ci zwieszą jedno to z całym prawdopodobieństwem resztę też.😁

oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

ale jakim prawem wszystkie nie rozumiem , to abonamenty maja być oddzielnie konta są traktowane osobno a jak zawieszenie to wszystkich co to Bangladesz jest?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Jeśli masz powiązane konta za pomocą opcji dostępnej w abonamencie, opłata jest pobierana na tych z nich, na których nie masz abonamentu. Jednostkowa opłata transakcyjna (1 zł) zostanie pobrana na każdym koncie bez abonamentu.

Jeśli chodzi o kwestię blokady — w tym momencie są to wyłącznie hipotetyczne sytuacje, na Twoim koncie nie ma żadnej blokady czy ostrzeżeń, zatem nie odniosę się do konkretów. Zakładam przecież, że nie planujesz łamać regulaminu Allegro, zatem nie masz się czego obawiać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

pytam jak działa mechanizm przecież takie rzeczy są oczywistością że powinno być wiadome jak działa Wasz system

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ObiadyDomowe Jeśli poważnie i z premedytacją złamiesz prawo i zasady panujące na Allegro, to niewykluczone, że nie będziemy chcieli już z Tobą współpracować. Wtedy Twoje powiązane konta również mogą zostać zablokowane. Dodatkowo — Twoje powiązane konta mogą zostać zablokowane nawet wtedy, kiedy nie powiążesz ich w ramach Abonamentu.

Zastanawiają mnie Twoje obawy. Dlaczego zakładasz, że Twoje konta zostaną zablokowane? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów