anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aktywność w aukcjach sprzedażowych

kosmetyki_aga
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Od 7 miesięcy zacząłem sprzedaż  kosmetyków na allegro jest to moja pierwsza taka działalność na tej platformie sprzedażowej. Od 5 miesięcy mam tytuł Super Sprzedawcy , Smarta Paczki wysyłam w ciągu 24 godzin, 504 pozytywnych komentarzy i ani jednego negatywnego. Wszystko wydawałoby się że powinno być ok mimo to mama bardzo słabą sprzedaż po 3 do 5 paczek dziennie. w ten sposób nie zarabiam nawet na koszty. Allegro na moim koncie podpowiada że pracuj nad aktywnością w akcjach sprzedażowych.

Proszę podpowiedzcie co robić żeby zwiększyć sprzedaż i aktywność w akcjach sprzedażowych, chce zaznaczyć że ceny u mnie są nie wysokie .

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Obawiam się, że recepty na sukces nikt Ci nie podsunie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kosmetyki_aga wyróżniać oferty brać udział w akcjach promocyjnych  czyli  płacić wyższe prowizjie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kosmetyki_aga tu masz https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/promowanie-ofert/czym-jest-strefa-okazji-i-jak-w-niej-spr... ale przeczytaj regulamin i sprawdź czy się kalkuluje, możesz też odpalić ADS itp. Wszystko zależy od asortymentu, konkurencji, marży itp. nikt Ci tu nie powie co masz zrobić bo to tajne przez poufne, próbuj i testuj 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Złoty środek, pracować dla dobra kupujących, wówczas lepsze oceny i lepsza sprzedaż, oczywiście nie ma złotego środka.😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kosmetyki_aga ja zachęcam do korzystania z bezpłatnych kursów Akademii Allegro. Znajdziesz tutaj porady od specjalistów i ekspertów Allegro, którzy podpowiedzą jak można zwiększyć widoczność oraz sprzedaż Twoich ofert.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kosmetyki_aga Sprzedajesz popularne kosmetyki, jest ich dużo na Allegro. Promowaniem napędzasz sprzedaż tym, którzy mają taniej. Więcej sprzedasz jak obniżysz ceny do minimum, to nie ty masz zarabiać, a Allegro. Sukcesu tutaj nie osiągniesz.

oznacz moderatorów