anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywuj konto i zarejestruj aplikację

nianianyouyude
#7 Wielbiciel#

Chcę zarejestrować aplikację, przede wszystkim muszę aktywować konto, spełniłem wymagania aktywacyjne i transfer się powiódł, ale otrzymałem wiadomość e-mail z informacją, że aktywacja nie powiodła się (widzę, że aktywacja konta nie powiodła się, ponieważ dane właściciela rachunku bankowego, z którego wykonałeś przelew, różniły się od danych w ustawieniach konta Allegro Zgodność danych jest warunkiem pomyślnej aktywacji konta.) Co muszę zrobić i gdzie zmienić dane aby nadal aktywować konto i móc zarejestrować się w normalnym środowisku aplikacji i korzystać z ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nianianyouyude W tym artykule znajdziesz informacje jak przeprowadzić pełną aktywację konta. Dane rachunku, z którego zrobisz przelew weryfikacyjny, muszą być zgodne z danymi konta Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nianianyouyude
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, ale postępowałem zgodnie z procesem opisanym na tej stronie, ale faktyczna aktywacja nie powiodła się.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nianianyouyude A czy tym razem dane się zgadzały? Przelew weryfikacyjny musi być zlecony z konta, na którym dane zgadzają się z danymi na koncie Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nianianyouyude
#7 Wielbiciel#

Wystarczy dopasować imię i nazwisko posiadacza konta?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nianianyouyude Wszystkie dane muszą się zgadzać, dlatego zleć przelew weryfikacyjny z konta, na którym są dane zgodne z tymi z konta Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów