anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Algro ADS - co jest grane?

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Co się dzieje z kampaniami ADS?

Są aktywne jedynie kampanie ADS Express. Zwykłe kampanie ADS - zostały w jakiś "dziwny" sposób usunięte. Nawet ich nie widać w "usuniętych". Nawet nie mogę dodać żadnej nowej nowej kampanii.

Co jest grane? Za co ja płacę kasę dla All?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  - możecie mi to wyjaśnić?  I gdzie znajdę  info o otrzymaniu 300 zł na ADS Express?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ELMIXAGD_pl przekazałam tę sprawę do konsultacji. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ELMIXAGD_pl Przepraszam, że musiałeś długo czekać na odpowiedź. Dostałam informację, że aktywna na Twoim koncie kampania "jesień 2021" działa prawidłowo.

Nie potwierdzono również problemów z tworzeniem nowych kampanii.

Natomiast jeśli chodzi o bonus, możesz sprawdzić czy spełniasz warunki w zakładce Bonusy w swoim Panelu Ads. Dostałam potwierdzenie, że spełniłeś warunki bonusu 7.11.21 r. Dlatego  kwota bonusu (300 zł) zostanie odjęta od kosztów naliczonych za Allegro Ads w najbliższym rozliczeniu, czyli 27.11.21 r.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Witam.

W dniu 20 i 21.11 nie było dostępu do panelu ADS. Ale można było napisać, że są chwilowe problemy,  a kampania działa prawidłowo.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów