anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALINA poziom rozmowy?

Create_WWW
#8 Zapaleniec#

Pytanie do Państwa moderatorów - przekażecie tam na góre? 

Aline trzeba na emeryture wysłać! I cały dział ML.

ALINA vs HALINA 2.0

Dla wszystkich sprzedających lub korzystających z allegro - posiada nową bazę wiedzy: zbiór wprowadzanych poprawek, reguł i regulaminów!
Jakby Allegro chciało to połowę wszystkich pytań skierowanych do konsultantów mogło by rozwiązać za pomocą AI.
Treść pomocy dla sprzedających: https://help.allegro.com/sell/pl

ILE MOŻE BYĆ DZIENNIE ZMARNOTRAWIONEGO POTENCJAŁU W KONSULTANTACH NA ALLEGRO?

Ja wiem jest ALINA, bot AI wg Allegro.
Zrobiłem HALINE 2.0 (ai z nauczona zakładką Pomoc dla sprzedających)
- to prywatny projekt,
- Allegro nie ogarnia ALINY więc wątpię aby tą technologie z kosmosu ogarnęli! [sic!]
- w tego chatbota można wpiąć całe api allegro.
4. Przynajmniej byłby kompetentny - pod nadzorem max 5 osób a zastąpiłby tysiące godzin pracy konsultantów w Allegro

CO O TYM MYŚLICIE?

To jest oparte na najtańszym gpt 3,5 + na łapu capu wgrane 9 mln znaków z ww. zakładki. Wszystkie aktualności, kilka pdfów.
Limit - brak.


halina1.jpghalina2.jpg

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Create_WWW Cześć 🙂 Dzięki za wiadomość, nazwa nowego czatbota również bardzo mi się podoba. 🙂 Ale pracujemy już nad podobnym projektem własnym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

fajnie się gadało, ale zawiesiła się na trudnym pytaniu 😉ai.jpg

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@brakestop Zawiesiła się, bo - według oficjalnych danych - allegro powstało nie w garażu, ale w hurtowni sprzętu komputerowego prowadzonej przez założycieli portalu w piwnicy🙂

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

@szymela54 ... w garażu hurtowni 😉

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

W garażu to Woźniak i Stefan Pracuś zbudowali pierwszy komputer Macintosh.

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Znalazłem błąd.

Fikcyjne konta mogą dokonywać zakupów na Allegro.

"

zy fikcyjne konto może dokonać zakuów w allegro ?
 

 

 

 

Nie, fikcyjne konto nie powinno być w stanie dokonywać zakupów na Allegro. Platforma Allegro wymaga, aby użytkownicy mieli prawdziwe i zweryfikowane konta, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Rejestracja na Allegro wymaga podania prawdziwych danych osobowych, a także potwierdzenia tożsamości poprzez proces weryfikacji. W przypadku podejrzenia, że konto jest fikcyjne lub nieprawdziwe, Allegro ma mechanizmy i zasady, które pozwalają na zgłaszanie takich przypadków i podejmowanie odpowiednich działań. Jeśli masz podejrzenia dotyczące fikcyjnego konta lub oszustwa, zawsze warto skontaktować się z obsługą klienta Allegro, która pomoże w rozwiązaniu problemu."
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@brakestop   Niesamowite, nigdy byśmy na to nie wpadli:  "Allegro ma mechanizmy i zasady, które pozwalają na zgłaszanie takich przypadków:"

Więc Allegro jedynie umożliwia zgłaszanie lipnych kont, cała ta weryfikacja to lipa?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

LIPA

Moje konto jest atakowane przez konta Client:007 już 4 raz i nawet po ich zawieszeniu mogą założyć mi dyskusję jako automat Allegro, który te lipne konta wspomaga.

Ba, nawet negatywa dostałem od zawieszonego konta.

Czyli weryfikacja kupujących nie działa. Kiedyś skan dowodu, wpłata złotówki. Dziś pisała tu koleżanka że przez konto google można. Ktoś inny pisał, że bez niczego też można.

 

Każdy lipny zakup to stres, nerwy, trauma.

Nie licząc naprawdę niemałych kosztów w UPS za wysyłkę i powrót paczki.

 

Dodajmy, że dział bezpieczeństwa Allegro powinien po nr IP namierzyć dowcipnisia lub konkurencję i zareagować ostro.

 

Ja czuję, że to będzie się powtarzać i niestety trzeba będzie zainteresować tym mocne media. Niech sobie opiszą kilka historii, co dzieje się na tym portalu sprzedażowym.

 

p.s. dyskusje mam założone cztery i mimo, że są od wirtualnych kupujących, założone z Automatu przez Allegro w imieniu fikcyjnego konta, nadal nie są zamknięte.

 

tak

to lipa

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@brakestop  Ja znalazłam też ciekawostkę:

Moje pytanie: "gdzie mieściła się pierwsza siedziba allegro?"

Odpowiedź Haliny: "Pierwsza siedziba Allegro mieściła się w Warszawie, przy ulicy Czerskiej 8/10. To tam firma rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Obecnie Allegro ma swoją siedzibę w innym miejscu w Warszawie, przy ulicy Marcelińskiej 90" (podkreślenia moje)

🤣😂🤣

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

W Warszawie to nawet ulica Marcelińska jest,  szkoda tylko że numer 6 to najwyższy numer na tej ulicy.

Możliwe że chodziło o Marcelińską w Poznaniu.  Ale to nie jest wina Haliny lecz wina autorów tekstów którymi nakarmiono Halinę.

oznacz moderatorów