anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro a pomoc przedsiębiorcą w czasach kryzysu - totalny brak pomocy i wyzysk

kzk87
#9 Pomysłodawca#
Spoiler
Witam,



czy nie uważacie, że allegro powinno przyłączyć się do walki z epidemią chociażby w sposób taki jak obniżka prowizji, odsunięcie decyzji o nowym naliczaniu prowizji o np 3 miesiące?

Allegro dla którego jesteśmy żywicielami traktuje nas jak starą dojną krowę, która ledwo zipie,  słania się na nogach a oni jeszcze dorzucają nam na plecy kolejne opłaty.

Jest to nie moralne, że w czasach kiedy wszyscy sobie pomagają, wspierają to allegro nastawia się na dobicie przedsiębiorców w wielu branżach. Rynek jest ze sobą powiązany, każde zakłócenie powiązań przez zamykane firmy itd powoduje efekt domina, które dopiero zaczyna swoją drogę upadku a na dobre rozkręci się w przeciągu roku.



Mój apel do serwisu allegro to bądźcie solidarni z firmami w tych trudnych chwilach, poczujcie odpowiedzialność za swoją przyszłośc, za naszą teraźniejszość, za nasze przetrwanie po to by móc powrócić do gry po kryzysie. 

Drodzy włodarze Allegro - chociaż raz pokażcie swoją ludzką twarz!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ogólnie prowizja powinna być taka sama dla wszystkich (kategorii), np 2% od sprzedaży.
Ale racja, w tych czasach mogłaby być wstrzymana, jednak.. pamiętajmy, że serwery też kosztują i ich utrzymanie 🙂

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

"chociaż raz pokażcie swoją ludzką twarz!" - jak na razie pokazują nam zupełnie inną część ciała (nie, nie to, co myślicie, lecz jeden z palców 😋) .

Na wszelkie żale i prośby Allegro ma jedną, niezmiennie budującą odpowiedź: Jak się nie podoba, to .... (wiecie co). Tylko co by się stało, gdyby wszyscy skorzystali z tej rady? 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@TomBanknoter Spokojnie, nic nie trwa wiecznie. Allegro złapało Boga za nogi i trzyma kurczowo od kilkunastu lat...ale chyba powoli zaczyna się ześlizgiwać...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@Vryko Jestem całkowicie spokojny 😊

Miałem zamknąć swój drobny biznes Allegro z dniem 2. kwietnia, ale z przyczyn wiadomych nie mogę sobie na to w tej chwili pozwolić. Ale karma zawsze wraca, szczególnie ta niedobra. I jestem przekonany, że Allegro się kiedyś swoją pazernością udławi

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tylko co by się stało, gdyby wszyscy skorzystali z tej rady?

to by było: u nas prowizja 0% przez pierwsze 30 sekund! zakładaj konto jusz dzisiej! 😛

oznacz moderatorów

neyka
#7 Wielbiciel#

nie martwcie się przed chwila rozmawiałam na czacie i spytałam czy można usunąć prowizje od aukcji utrzymaniowej a od sprzedaży zostawić czyli nie robić kosztów jak nie ma sprzedaży i co usłyszałam możne je Pani zamknąć... jakiś portal jeszcze polecacie?

oznacz moderatorów