anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro a prowizje

Auto-czesci20
#7 Wielbiciel#

Czy to normalne iż klient który odstąpił od umowy ( trzeba zwrócić pieniądze ) lub np. Brak towaru w hurtowni i trzeba anulować zamowienie i bie doszło do transakcji to Allegro nie przyznaje anulowania prowizji?? To jakaś kpina !!! Przecież nie doszło do sprzedaży ... oni chyba sobie żarty robią ... bądź ktoś zamawia a nie odbierze paczki cofa się paczka do nas ( wysyłam scrin przesyłki iż się cofla) ale dla Allegro to się nie liczy. Mam już dość płacenia po 6/8 tysięcy prowizji miesięcznie bo za każdym razem nie uznają moich reklamacji 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

My możemy ci współczuć, połajać albo...coś tam. Nic tu nie zmienimy na Allegro Gadane.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Niestety przy 95% pozytywnych komentarzy, allegro nie jest tak przychylne w zwrotach. 

oznacz moderatorów

Auto-czesci20
#7 Wielbiciel#

Jestem tu nowa uczę się Allegro, lecz jeśli na danej rzeczy mam 70 zł zysku a klient czepia się doslownie głupoty i teraz zwrot ( odbior błotnika, błotnik przewaznie trafia do nas uszkodzony  ) wychodzę na minusie i nawet Allegro nie raczy zwrócić prowizji 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Auto-czesci20 Jesteś pewna, że wrócił do Ciebie ten sam błotnik, który wysłałaś?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Auto-czesci20 Witaj na Allegro, gdzie pełno karyn i grażynexów kupujących ze szrotu, a oczekujących jakości autoryzowanego serwisu. Przyzwyczaisz się. 

oznacz moderatorów

annseb
#8 Zapaleniec#

Na allegro lokalnie to w ogóle nie ma opcji anulowania transakcji i zwrotu prowizji jak ci kupujący zrezygnuje z zakupu. A na allegro z zakładki o sprzedającym zabrali kontakt mailowy i telefoniczny do sprzedającego. Ten serwis zaczyna robić się coraz większą pomyłką

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Auto-czesci20 jakoś nigdy nie miałem problemu ze zwrotem prowizji jeśli była uzasadniona , owszem zdarzały się odmowy , ale po odwolaniu z należytym udokumentowaniem zwrot zawsze był zaakceptowany .

oznacz moderatorów

Auto-czesci20
#7 Wielbiciel#

Ja odwołuje się wysyłam nr przesyłki dpd ze paczka jest nieodebrana, ze się cofa, ze do zawarcia sprzedaży nie doszło bo klient nie odebrał paczki pobraniowe to oni argumentują to tak iż mam sprzedaż poniżej średniej . A co mam zrobic jak kupującym nic nie pasuje odejmują gwazdki za wszystko najlepiej za darmo im dawać to wtedy same pozytywy by były 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Bo allegro uzależnia zwrot prowizji od jakości sprzedaży. 

Nazywają to 'prowizja od sprzedaży' a kasują nawet jeśli sprzedaży nie ma. Prowizja w takich przypadkach powinna być zwracana automatycznie.

oznacz moderatorów

Auto-czesci20
#7 Wielbiciel#

Dokładnie to kpina co robią 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedaż jest. Do sprzedaży dochodzi w momencie zawarcia umowy, czyli kliknięcia Kupuję i płacę. Dopiero gdy kupujący odstąpi od umowy sprzedaży nie ma, umowa jest niezawarta, ale Allegro i w takich przypadkach niejednokrotnie pobiera prowizję, co jest niezgodne z regulaminem, bo prowizje mogą być pobierane tylko od zawartych umów.

oznacz moderatorów