anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Ads Express

MAMY ROZWIĄZANIE!
SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

Witam,

 

Korzystacie z Allegro Ads Express? 

Jaki budżet dzienny ustawiacie, aby był efekt? 

 

Pozdrawiam,

Piotr Bartkiewicz, SWAGSHOPONLINEPL

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

Tu wszystko zależy od produktu, popularny produkt to i 50 zł będzie mało dziennie a wszystko zależy od marzy jaką masz na produktach i konwersji jaką chcesz uzyskać, dla jednego przy budżecie 50 zł będzie super jak pozyska jednego klienta a inny będzie potrzebował 10 zakupów dziennie żeby mu się to zwróciło, więc porównywanie z innymi nie ma sensu. Daj na początek 10 zł dziennie i zobaczysz jak wyjdziesz na tym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
SWAGSHOPONLINEPL
#9 Pomysłodawca#

Minimum na Allegro Ads EXPRESS można 34 zł, a sugerowany budżet dzienny przez Allegro to 65 zł. Podkręciliśmy na weekend, bo w weekend dużo osób dokonuje zakupów w sieci, w tym na Allegro. Zobaczymy jak to wyjdzie 🙂

oznacz moderatorów
a_brod
#12 Orędownik#

@SWAGSHOPONLINEPL@kostas11   ja tam  nie mam przekonania do tego Allegro Ads. W ubiegłym roku przez jakiś czas korzystałem z Ads Express, pod koniec roku próbowałem sam wybierać aukcje, które chcę promować i jak na koniec to wszystko podliczyłem to to byłe na niewielkim minusie. Sprzedaż wprawdzie była większa, ale i kliknięć było dużo. Podusmowując: ja sprzedałem więcej, ale na tym zyskało tylko allegro.

Endrju
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@a_brod tak jak napisałem trzeba przeanalizować konwersję, na bank  nie opłaca się z produktami o niskiej marży bo kliki zjedzą Ci zarobek, niech @SWAGSHOPONLINEPL pości na miesiąc i se przeliczy czy to się opłaca i ma sens 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów