anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Ads Obniżenie stawek CPC

HothBrickStore
#8 Zapaleniec#

Witam,

Apeluję oraz proszę o obniżenie stawek CPC, szczególnie w dziale Dziecko.

Wzrost o 150% jest nieadekwatny do sytuacji rynkowej i inflacji. Ja rozumiem 20% - 30% aby allegro zarobiło ale 150% jest zabijaniem reklam na allegro.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@HothBrickStore ale to nie ustala allegro, tylko sami sprzedawcy podnoszą stawki i się nakręca spirala co by być wyżej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HothBrickStore
#8 Zapaleniec#

ja wydawalam maksymalna stawkę CPC, "czyli minimalną aby mi się wyświetlała na allegro" przed podwyżkami i wystarczało, teraz jest za duży skok. Nie wydaje mi się aby moje obroty wzrosły o 150% w porównaniu z poprzednim okresem przed podwyżką.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@HothBrickStore ja Cię rozumiem ale to wszystko dzięki allegro i karuzeli promowanych pod zdjęciem, każdy się reklamuje i czym więcej chętnych tym większe stawki i to się nie skończy chyba że wszyscy zrezygnują a ADS 🙂

W Google ads też są w tej branży wysokie stawki kiedyś sprzedawałem i żeby wyświetlać się na górze trzeba było dać 10 zł za klik a dla przykładu w kolekcjach ma 0,25 zł 😄

Wszystko zależy od ilości konkurencji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HothBrickStore
#8 Zapaleniec#

Miałam za każda wydaną złotówkę zwrot z inwestycji 40 zł, teraz mam po podwyżce wzrost o 150% stawki i 50% mniej zwrotu za wydaną każdą złotówkę !

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spirala podwyżek nakręca się coraz bardziej i to nie tylko na Allegro.

oznacz moderatorów