anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro ads

Wtksklep
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałbym wprowadzić adsy do naszych kilku wybranych ofert, budżet to Ok 500-1000 zł 3 oferty.

 

jak zacząć ustawiać adsy? Na dni w których są największe sprzedaże? Czy jakiś inny sposób by zwiększyć nasza sprzedaż? Mamy 600 produktów w ofercie 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

agus38
#12 Orędownik#

Musisz się zalogować do Allegro ads poprzez link (tam na górze jest przycisk zaloguj się) https://allegro.pl/ads

Później wszystkie ustawienia są w miarę proste, klikasz dodaj kampanię, wybierasz skonfiguruj i tam już jest wszystko jasno opisane.

Wybierasz "ręcznie wybiorę oferty", w Twoim przypadku te 3 o których piszesz, zaznaczasz, określasz budżet dzienny lub całkowity i wartość kliknięcia oraz miejsce, gdzie ma się to wyświetlać (czy tylko Allegro, czy Allegro + Google, czy też Allegro + Google + serwisy partnerskie typu Ceneo itp.) ale polecam tylko Allegro, reszta generuje bezsensowne koszty.

Dni i godzin wyświetlana nie ustawisz, nie ma takiej opcji, co najwyżej możesz ustawić w miarę niskie CTP za klika, więc konkurencja wypstryka się z wyższym CTP załóżmy do południa, a Twoje ofert będą się wyświetlać po południu kiedy jest większy ruch na Allegro, bo będzie jeszcze budżet na to, ale to już trzeba pokombinować i popatrzeć po statystykach.

Interfejs Allegro ads jest bardzo przyjazny i łatwo jest ustawić taką kampanię, powodzenia 😎 poza tym masz tam pomoc, więc na czacie Ci podpowiedzą.

oznacz moderatorów