anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę posiadać 2 konta na Allegro, jedno zwykłe i Allegro Biznes

boss252
#7 Wielbiciel#

Mam konto zwykłe od kilkunastu lat, proponujecie konta Allegro Biznes, czy mogę je założyć nie likwidując dotychczasowego konta, czy muszę mieć już zarejestrowaną firmę, byłaby to firma jednoosobowa. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy mogę posiadać 2 konta na Allegro, jedno zwykłe i Allegro Biznes

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz mieć dowolną ilość kont, każde na inny adres e-mail.

Jeśli chcesz otworzyć konto firma, wcześniej zarejestruj działalność gospodarczą.

Nie musisz likwidować przy tym konta zwykłego.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy mogę posiadać 2 konta na Allegro, jedno zwykłe i Allegro Biznes

la_nika
Moderator
Moderator

@boss252 Allegro Biznes to miejsce na firmowe zakupy, aby uzyskać do niego dostęp załóż konto firmowe. Możesz to zrobić wyłącznie jeżeli już prowadzisz np. jednoosobową działalność. Dlatego najpierw trzeba założyć firmę, a później założyć konto firma na Allegro. Tak jak pisał @xyz96, możesz mieć oba konta równocześnie. Tutaj znajdziesz informację jak założyć firmowe konto, a tutaj informacja o powitalnym pakiecie zniżek, do którego możesz się zgłosić. Polecam też filmy szkoleniowe z Akademii Allegro to świetne źródło wiedzy na początek!  

Monika
   Moderator

Ładowanie...

Allegro Biznas gdzie widać cennik hurtowy?

Artleks123
#7 Wielbiciel#

Witam,

W którym miejscu w ofercie widać będzie cennik hurtowy? W jaki sposób można poznać ceny hurtowe zakupu?

Pozdrawiam

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Allegro Biznas gdzie widać cennik hurtowy?

kostas11
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...

Artleks123
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że mam. Chciałem sprawdzić dla przykładu ale nie mogę znaleźć na przykładowej aukcji z oznaczeniem dla biznesu cennika hurtowego. Taka była chyba idea stworzenia Allegro Biznes aby firma mogła kopować w cenach hurtowych uzależnionych od zakupywanych ilości. Więc chciałem sprawdzić i nie mogę znaleźć miejsca gdzie zamieszczony jest cennik hurtowy.

Odpowiedz
Ładowanie...

kostas11
#21 Demiurg#

@Artleks123 to masz oferty https://allegro.pl/biznes ogólnie są oznaczone jak wyżej nawet na liście oraz w wyszukiwarce masz cennik hurtowy i wpisujesz ie chcesz sztuk ( dziwna wyszukiwarka ale jest ) 

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Allegro Biznes - miejsce, w którym kupują i sprzedają przedsiębiorcy

akcesoria-net-pl
#14 Krzewiciel#

Kto wpadł na ten genialny pomysł wymuszania dla kont firmowych domyślne otwieranie allegro biznes zamiast allegro? No geniusz jakiś. Czemu to ma służyć? 

Odpowiedz
Ładowanie...

_HolaOla_
Moderator
Moderator

@akcesoria-net-pl Konta firmowe Allegro mogą służyć zarówno sprzedaży jak i zakupom.  Allegro Biznes to w tej chwili najlepsze miejsce na zakupy firmowe u nas, ale jeśli uważasz inaczej, w każdej chwili możesz na swoim koncie wyłączyć widok Biznes tutaj: 

Ola
   Moderator

akcesoria-net-pl
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Wiem jak wyłączyć. Moim zdaniem powinno być odwrotnie.

Nie zgadzam się, że w tej chwili to najlepsze miejsce na zakupy firmowe. Może kiedyś tak będzie. W tej chwili wchodzę w kategorię i widzę mocno ograniczony wybór.

Odpowiedz
Ładowanie...