anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro. dlaczego wyłączyliście kontynuację oferty promowanej w cyklu do czasu jej wygaśnięcia ?

damianos99
#11 Animator#

Allegro,

do tej pory ofertę promowaną przykładowo 19zł na okres cyklu 10 dni można było odznaczyć, wyłączyć z kontynuacji, wówczas pojawiał się termin do którego już opłacona oferta trwa z formą promowania i następnie jej promowanie zostaje zakończone, nie wznawia się z automatu na kolejne 10 dni. Dlaczego obecnie od kilku dni ta funkcjonalność nie działa? Aby oferta nie była wznawiana, chcąc wykorzystać optymalnie termin promowania za który już zapłaciłem, musze sobie na kartce notować do którego dnia, do której godziny trwa obecny 10-dniowy cykl. W mojej opinii ruch zdecydowanie przeciw sprzedawcy, coś co funkcjonowało dobrze zostaje wyłączone, dlaczego została wyłączona tak wygodna funkcjonalność dla sprzedającego ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 obecnie w zakładce Moje oferty możesz zarządzać promowanymi ofertami. W szczegółach oferty poinformujemy Cię  o promowaniu, które jest aktualnie włączone oraz czy ustawiłeś zmianę promowania lub wyłączyłeś je, nie ma więc potrzeby zapisywania tych informacji na kartce, możesz też grupowo wyłączyć lub zmienić opcje promowania w wielu ofertach jednocześnie. Jeżeli chodzi o opcję, o którą pytasz to wciąż jest dostępna:

la_nika_0-1619939706660.png

Możesz wyłączyć promowanie w ofercie natychmiast lub zaplanować wyłączenie promowania z końcem bieżącego cyklu naliczania opłat. Zrobisz to poprzez edycję oferty lub bezpośrednio w zakładce Moje oferty.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

właśnie o tym piszę, ta funkcja przestała działać w moich ofertach, to co wrzuciłaś wyżej, czyli wyskakujące okno z poziomu edycji zamówienia "Zakończ Wyróżnienie" z opcję wyboru "Zakończ teraz" lub "Na koniec okresu..."  u mnie się nie pojawia, a działało do tej pory wzorowo 🙂 reasumując, wchodzę w edycję oferty gdzie mam zaznaczone wyróżnienie z 19zł, poniżej informacja, że np. naliczanie kolejnego cyklu będzie 5.05.2021, klikam na zaznaczone czerwoną ramkną "Wyróżenienie 19zł" chcąc uzyskać dostęp do tych dwóch opcji, niestety nie ma takiej możliwości, po zatwierdzeniu edycji wyróżnienie trwa do końca dnia i zostaje wyłączone.

oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

nagrałem materiał wideo z pulpitu, na obydwu przeglądarkach (Opera, Chrome) ten sam problem, w edycji ofert z trwającym wyróżnieniem gdy chcę ustawić zakończenie oferty wyróżnionej na koniec okresu wyróżnienia, po kliknięciu na zaznaczoną czerwoną ramką opcją wyróżnienia 19zł nie wyskakuje okno jakie wkleiłaś i pojawiało się tygodnie temu wcześniej.

 

www.volcom24.pl/allegro.mp4

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 bardzo dziękuję za przesłanie filmiku! W tej chwili próbowałam to zrobić w moich ofertach. Na filmiku klikasz w szczegóły > edytuj, natomiast jeśli przy danej wyróżnionej ofercie klikniesz "promuj" jedną z opcji, która się pojawi będzie "wyłącz opcje promowania" po kliknięciu powinno się otworzyć okno, które wcześniej przesłałam, sprawdź proszę czy u Ciebie też tak to wygląda? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

fakt, z tego poziomu działa, ale fajnie gdyby działało to również z poziomu edycji oferty, tak jak na przedstawionym przez Ciebie zrzucie z ekranu 🙂 dzięki za pomoc.

damianos99_1-1619945570085.png

 

oznacz moderatorów