anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro DPD a baselinker

NGTPolska
#9 Pomysłodawca#

Witam, siadam wlasnie do dpd allegro i mam pytanie czy majac wypelnione wszystkie dane dpd gdyz od dawna korzystamy z integracji w baselinkerze musze cos wiecej robic procz modyfikacji cennika w allegro?

Czy ktos z Was rozmaiwial z dpd jak to wplynie na umowy z dpd odnosnie ilosci przesylek z miesiacu

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@NGTPolska na forum pojawiło się już kilka wątków na temat DPD, skorzystaj z lupki i wyszukaj je. Jeden z nich poniżej:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wszystko-o-allegro-dpd/m-p/12871#M5979

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

CosplayCraft
#9 Pomysłodawca#

Przeczytałem wątki na forum oraz pomoc Allegro, ale również nie znalazłem odpowiedzi na pytania zadane powyżej. 

Czy z Allegro DPD można korzystać używając integracji w Baselinker? Wystarczy sama integracja czy trzeba zrobić coś jeszcze? 

Czy podjazd po jedną paczkę Allegro DPD w SMART jest bezpłatny? Tej informacji również brakuje w pomocy i cenniku. Tzn. nie jest doprecyzowane. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@CosplayCraft Jakby był bezpłatny, to pewnie napisane by było z wytłuszczeniem.

oznacz moderatorów

CosplayCraft
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy to miał być żart, ale właściwie to w jednym miejscu jest napisane z wytłuszczeniem.... 

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dpd-nowy-model-rozliczeniowy-ZGjlBn2rdU4

 

W cenniku również jest napisane, że podjazd jest w cenie usługi lecz nie ma wzmianki o usłudze SMART. Dlatego stwierdziłem, że brak jednoznacznej informacji. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@CosplayCraft To był (sarkastyczny) żart, ale przeczytałem to co jest w linku, który podesłałeś:

"Zlecenie odbioru, czyli podjazd i odbiór paczek przez kuriera - jest to usługa dodatkowa, i od 2 listopada 2020 jest ona bezpłatna dla każdej ilości paczek, którą kurier od ciebie odbierze."

 Nie mogę tego potwierdzić, bo mam punk DPD 100m od biura i sam zanoszę (mam małe paczuszki). Podobnie nie mogę potwierdzić:

"Od 8 kwietnia do 31 sierpnia 2021 trwa promocja. Za przesyłki w ramach Allegro Smart! zapłacisz: Allegro Kurier DPD - 1,99 zł brutto"

 bo ostatniego SMART'a DPD miałem 23.03.2021

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CosplayCraft zlecenie odbioru czyli podjazd kuriera jest bezpłatne, niezależnie od ilości nadawanych przesyłek. "Usługa" to usługa dostawy Allegro DPD, czyli jeżeli w swoich ofertach korzystasz z tej dostawy (Allegro Kurier DPD lub Allegro Kurier DPD pobranie) to podjazd kuriera jest bezpłatny.  
Jeżeli chodzi o BaseLinkera to zgodnie z informacjami dostępnymi tutaj, aby nadawać przesyłki DPD, należy do systemu BaseLinker podłączyć konto kuriera lub konto brokera oferującego taką usługę. Dokładne informacje znajdują się na stronie Integracje kurierskie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gronczek23
#7 Wielbiciel#

Tak jest bezpłatny

oznacz moderatorów