anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro ignoruje moją prośbę o zwrot opłaty za wyróżnienie co wczesniej nie miało miejsce

Matylda853-RNW
#7 Wielbiciel#

Allegro ignoruje moją prośbę o zwrot opłaty za wyróżnienie co wczesniej nie miało miejsce. Tylko, że teraz Allegro pozwoliło mi za darmo promować mnóstwo aukcji i zakończyła się promocja bardzo późno w nocy jak spałam więc nie zdążyłam wyłączyć. Jednakże to nie problem jak dość wczesnie wyłączam opłaty za wyróżnienie Allegor za moją prośbę ręcznie mi zwraca opłatę za wyróżnienie. A teraz nie dostaje żadnej od nich odpowiedzi od dwóch dni kiedy nawet w niedziele potrafili odpowiadać czy to celowe?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Matylda853-RNW jakim kanałem kontaktu się kontaktowałaś z naszym supportem? Nie widzę w systemie wiadomości mailowych w tym temacie.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Matylda853-RNW
#7 Wielbiciel#

Przez kontakt Allegro formularz wasz jedyny w jaki sposób można z wami skantaktować się. Napisałam już z cztery powtórki tej samej wiadomości

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Matylda853-RNW Podaj proszę numer tej korespondencji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Matylda853-RNW
#7 Wielbiciel#

Jak znaleźć na Allegro wysłane wiadomości? Bo na gmailu z wysłanych ic nie widzę, a powinny być w jakieś skrzynce bezpośrednddio na waszym portalu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Matylda853-RNW szukaj w odebranych / lub spamie / potwierdzeń przyjęcia zgłoszenia 

oznacz moderatorów

Matylda853-RNW
#7 Wielbiciel#

Na mailu moim nie ma tak jakby nie wysłało tyle, że kiedy wysyłałam z akażdym razem Allegro ddawało mi potwierdzenie na stronie że wiadomość wysłana to gdzie mam jej szukać?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

W skrzynce e-mail przypisanej do konta allegro , szukaj wątków o tytule ,, przyjęliśmy zgłoszenie nr .....,, Wpisz frazę w wyszukiwarkę poczty , powinno wyskoczyć jeśli nie przedawniło się w koszu .

oznacz moderatorów

Matylda853-RNW
#7 Wielbiciel#

Nie ma niestety. Pozostaje żebyście mi wskazali jak mam napisać do Allegro bo być może to z powodu porządków jakie ostatnio robili na swoim serwisie i dlatego wiadomości nie dochodzą bo teraz muszę wybrać rubrykę z tematem wskazanym i nie wiem co wybrać, a kieddydś wystarzyło napisać wiadomość

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Matylda853-RNW Napisz przez ten formularz. Na adres mailowy przypisany do konta Allegro otrzymasz potwierdzenie wysłania wiadomości.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not miło mi , ale chyba nie do mnie jest adresowany Twój ostatni w pis 🙄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Tak, pomyliłam się, ale szybko poprawiłam ten błąd 🙂

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Matylda853-RNW
#7 Wielbiciel#

Teraz dostałam potwierdzenie. To na razie poczekajmy jak nie otrzymam odpowiedzi dam znać

oznacz moderatorów