anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro in English is now available!

mr_oma
Moderatorka
Moderatorka

We're happy to announce that from today (February 22, 2022), Allegro is available to buyers from all over the European Union:

Read how to change language, currency and country of delivery on Allegro.

--------------

Od wtorku 22 lutego 2022 r. kupujący i sprzedający mogą skorzystać ze strony Allegro przetłumaczonej na język angielski. Klienci zamówią swoje przesyłki do 24 krajów Unii Europejskiej (oprócz Malty i Cypru) i opłacą je w euro poprzez system PayPal lub kartę płatniczą. Metodą dostawy przypisaną do międzynarodowych przesyłek jest kurier DPD.

Jak udostępnić przesyłki zagraniczne w swoich ofertach? 

Wysyłkę zagraniczną dodacie w swoich cennikach w Moim Allegro, w zakładce Ustawienia dostawy. Wystarczy, że w cenniku dostawy, w sekcji Allegro Standard - wysyłka z Polski za granicę, zaznaczycie nową formę dostawy: Allegro kurier DPD. Dostawa zagraniczna może być opłacona wyłącznie z góry. Z nowej metody dostawy skorzystają sprzedający z kontem firmowym, powiązanym z Wysyłam z Allegro. 

Metodę Allegro Kurier DPD dodacie do wielu cenników jednocześnie. Nie jest konieczne podpisanie umowy z przewoźnikiem, a przesyłki rozliczycie bezpośrednio z poziomu konta na Allegro. Możecie też zorganizować wysyłkę zagraniczną samodzielnie. Aby to zrobić, użyjcie zakładki Ustawienia dostawy i wybierzcie odpowiedni kraj dostawy (w pasku “Wysyłka za granicę”). 

Zagraniczne metody dostawy nie są obecnie objęte darmową dostawą w ramach Allegro Smart! Jednak do 22 maja 2022 r. trwa promocja, w ramach której obniżyliśmy ceny zagranicznych metod dostawy Allegro Standard nadawanych za pomocą narzędzia Wysyłam z Allegro. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Jak komunikować się z zagranicznymi kupującymi?

Komunikaty pochodzące z Centrum Wiadomości, Dyskusji, komentarzy czy opinii produktowych, będziemy dynamicznie tłumaczyć - jeśli kupujący napisze w dyskusji w języku obcym*, przetłumaczymy to na język polski.

mr_oma_0-1643038870096.png

mr_oma_1-1643038878828.png

mr_oma_2-1643038884725.png

Co, jeśli kupujący nie odbierze przesyłki?

Nieodebrana przesyłka wróci do nadawcy na jego koszt. Za zwrot przesyłki niedoręczonej zapłacicie 16,99 zł brutto - kwota ta nie ulega zmianie bez względu na kraj wysyłki. Jeśli paczka przekroczy 10 kg, obciążymy Was odpowiednią usługą dodatkową według stawek w cenniku. Jeśli po odbiorze przesyłki kupujący zdecyduje, że chce ją zwrócić, robi to na własny koszt. 

Najważniejsze informacje dotyczące m.in. cennika wysyłek zagranicznych znajdziecie w tym artykule.

Zachęcamy też do udziału w webinarze na ten temat. Spotkanie przybliży tematykę wysyłki zamówień poza granice Polski. Podczas webinaru nasi eksperci odpowiedzą też na Wasze pytania. 

*tłumaczymy następujące języki: angielski, słowacki, czeski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, duński, holenderski, hiszpański, litewski, węgierski, słoweński, rumuński, chiński, ukraiński, łotewski, chorwacki, portugalski, norweski, estoński, serbski, szwedzki, bułgarski, japoński, fiński, grecki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Zauważyliśmy odczuwalny wzrost zamówień za granicę. 
Dzięki Allegro ❤️


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów