anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Inpost

Artik1993
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego allegro z automatu wyślę przesyłkę a kod już trzeba ręcznie wpisać?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

Możesz pokazać kod ... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Artik1993 Możesz napisać raz jeszcze, ale tym razem bez skrótów myślowych?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Napisz konkretnie o co chodzi to otrzymasz jednoznaczną  odpowiedź

oznacz moderatorów

Artik1993
#9 Pomysłodawca#

wysyłam z automatu przesyłkę przez allegro inpost i do tego muszę jeszcze raz wpisać numer przesyłki, aby łaskawe allegro sobie procent liczyło

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie musisz , wchodzi z automatu . Po odświeżeniu strony ,, zamówienia ,, jest to widoczne .

oznacz moderatorów

Artik1993
#9 Pomysłodawca#

niestety to tak nie działa i trzeba ręcznie...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nic nie trzeba , ale ja stosuję metodę wprowadzania numeru zaraz po imporcie , bo przy dużej ilości przesyłek może się pomieszać , a tak od razu widzę , ktora jest przygotowana . Wprowadzenie to 2-3 sekundy , a masz wszystko bez odświeżania strony 

oznacz moderatorów

Artik1993
#9 Pomysłodawca#

Twoi klienci chcą wiedzieć kiedy dotrą do nich przesyłki. Oczekują, że udostępnisz numer do śledzenia przesyłki w terminie, który deklarujesz w ofercie. Dodawaj je dla conajmniej połowy nadawanych przesyłek, a zdecydowanie poprawisz zadowolenie swoich klientów.


Więc muszę dwa razy za allegro wykonywać robotę z wklejeniem numeru który już jest 😄 a potem Numery przesyłek uzupełnione w terminie: 0%

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Artik1993 A masz w ogóle podpięte konto allegro pod manager przesyłek inpost? Bo u mnie chwilę po opłaceniu etykiety nr przesyłki jest automatycznie dodawany do zamówienia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Oczywiście ,że wchodzi tylko ikonka z nr jest widoczna po odświeżeniu strony .

oznacz moderatorów

Artik1993
#9 Pomysłodawca#

99% wysyłek u mnie to inpost a 1% to envelo więc czemu allegro wysyła mi maila o uzupełnienie numerów jak powinno być to zrobione z automatu? czy to tak ma pomagać sprzedającym?

oznacz moderatorów

Artik1993
#9 Pomysłodawca#

no mam, bo tak się loguję i z automatu przesyłka się wysyła... po czym i tak muszę ręcznie dodać numer do zamówienia... a potem dostaje maile od allegro, że nie są uzupełnione przesyłki....

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Artik1993 Dziwne, może coś się u Ciebie pokićkało po tych ostatnich pracach serwisowych z tego i zeszłego miesiąca. Próbowałeś na nowo powiązać konto allegro z inpostem?
Nie wiem, może uderz tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=44362df6-b15a-4eac-a24c-c534495b1bda i opisz swój przypadek.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów