anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD - dopłaty niestandardowe

RobJanky
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Korzystam z usług kuriera DPD w swojej firmie. Chciałbym zacząć korzystać z nowej opcji Allegro, ale mam wątpliwości. Wysyłam przesyłki wyłącznie niestandardowe (pomiędzy 200, a 250cm długości), często też się zdarza, że więcej niż jedną paczka w przesyłce. Czy opłatę za niestandardowy wymiar przesyłki będę mógł doliczyć kupującemu do jego zamówienia? Czy będzie można realizować więcej niż jedną paczkę w ramach jednej przesyki? Nie chciałbym doprowadzać do sytuacji, że klient płaci za przesyłkę 11,99, a moje koszta wyniosą kilka razy więcej...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RobJanky Jeśli wiesz już teraz, że przedmiotów, które oferujesz nie można nadać z zachowaniem ustalonego wymiaru paczki, sugeruję, żebyś nie udostępniał tej opcji dostawy w ofertach. Doliczanie dodatkowych kosztów, których klient nie zna przed zakupem, nie jest zgodne z naszymi zasadami.

Twoje drugie pytanie dotyczy indywidualnych ustawień cennika. Możesz określić, że wysyłasz jeden przedmiot w paczce i wówczas kupujący, przy zamówieniach większej ilości sztuk, płaci wielokrotność ustalonej kwoty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów