anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro lokalnie kiedy zniknie z allegro

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

Witam

Kiedy zniknie allegro lokalnie z allegro? Wiem że była kiedyś wyznaczona data ale nie pamiętam kiedy miało to nastąpić a nie mogę tego odszukać w aktualizacjach allegro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

sp3nyf
#7 Wielbiciel#

Przez pandemię chyba wszystkie terminy się rozjechały......

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Chodzi ci, kiedy ogłoszenia z AL przestaną się pojawiać na A? Czemu niby? Jest dobrze jak jest, możesz wystawiać na AL z zasadami i opłatami AL a ludź widzi to na A tak jak zwykłą aukcję wystawioną na A 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ludź widzi ale jako ten ludź też czasem coś mam ochotę zalicytować a nie chcę kupować od osób indywidualnych ,którzy nie wystawią mi faktury muszę przyglądać się i omijać takie oferty ,może dobrze by były na różnych portalach i można by sobie samemu decydować czy chce się coś kupić okazyjnie czy lepiej pewnie . 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

No to ludź widzi napis AUKCJA (lub OGŁOSZENIE) ALLEGRO LOKALNIE, wtedy wie, że to prywaciarz sprzedaje 🙂 wie, że nie dostanie faktury, paragonu ani nic, bo to wyprzedaż garażowa 😛 czyli nie chce kupować, szuka dalej 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dolina_ksiazki AL powstało z myślą wysprzedaży garażowej.Ludzie niestety kombinują.Allegro ma zysk i dopóki on będzie dopóty tak zostanie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Czyli przekręt który nie jest przekrętem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@dolina_ksiazki Wyznaczona data (tzw. okresu przejściowego) dotyczyła tylko tego, do kiedy konta niefirmowe miały móc wystawiać oferty na tradycyjnym allegro (a nie tego, do kiedy ogłoszenia z AL będą widoczne na allegro). Sam okres przejściowy natomiast został zniesiony w maju.

"Usuniemy tzw. okres przejściowy - sprzedający, którzy mają konto niefirmowe na Allegro.pl, wystawią ogłoszenia na Allegro Lokalnie na tych samych zasadach co inni sprzedający."
https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmiany-na-allegro-od-18-maja-D5vZRyvo1tw#allegro-lokalnie-nowos...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

ok, dzięki

oznacz moderatorów