anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro mini przesyłka

jjaco
#2 Obserwator#

Dziwi mnie bardzo dlaczego Allegro chce firmować swoją nazwą tak nie rzetelną firmę jak Poczta polska. Przecież wiadomo że zepsują Wam opinię. Moja przesyłka idzie już ósmy dzień. Spyta ktoś z kąt do kąt, i tu niespodzianka, z Wrocławia do Krakowa. Prawda że to trudne do wyobrażenia, ale fakt. Poczta polska to firma do zaorania a nie dawania im swojej "marki". Zamiast pisać "Allegro mini przesyłka" piszcie "Tanio i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle dojdzie". Wtedy każdy podejmuje ryzyko na własną odpowiedzialność.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wydaje mi się że przesadzasz .Cały czas korzystam z usług naszej poczty i już od kilku lat nikt z klientów nie narzeka na jej usługi ,są gorsi dostawcy . 

oznacz moderatorów

jjaco
#2 Obserwator#

Nie pociesza to że są gorsi, tylko po co psuć sobie opinię i to nie ze swojej winy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jjaco Popieram @kolekcjoner608  > ja też bardzo często korzystam z Pocztex-u i nie narzekam > zawsze w terminie, paczki nieuszkodzone, miły kurier.

oznacz moderatorów

jjaco
#2 Obserwator#

No jeżeli Allegro tak chce to nikt Im nie zabroni. Nasuwa mi się taka myśl, a co napiszecie jak przesyłka przyjdzie za miesiąc, albo nie przyjdzie w ogóle. Wiele różnych przypadków widziałem w swojej pracy zawodowej i prywatnie, więc nie wiele mnie zaskakuje, ale po co Allegro się wystawia.?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

To nie Allegro odpowiada za dostawę przed klientem, tylko sprzedawca. Otwórz mu dyskusję, Allegro samo zachęca do otwierania dyskusji.

oznacz moderatorów

jjaco
#2 Obserwator#

"To nie Allegro odpowiada za dostawę przed klientem" to i ja wiem, a sprzedawca też nie jest winien bo wysłał 25.01,czyli następnego dnia. Na czasie mi nie zależy i na kasie też nie, bo w sumie to 10 zł. Pytam tylko po co Allegro się wystawia pisząc "Allegro mini przesyłka"?

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Przecież te przesyłki mają 30-dniowy termin doręczenia (zwykły polecony ma 14-dniowy termin). Termin 2-3 dni, to tylko termin przewidywany, bo spora część przesyłek dochodzi w tym terminie (ponad 50%, bo to jest wymóg prawny, aby zadeklarować taki termin doręczenia).

Poza tym Mini Przesyłka ma być tania, a nie szybka. Jak chce się mieć towar w ciągu 1-2 dni, to bierze się wysyłkę kurierem, a nie listem. Usługa kosztuje 3,99 zł, czyli praktycznie realizowana jest po kosztach.

oznacz moderatorów

jjaco
#2 Obserwator#

Ja nie mam pretensji ani do Allegro ani do sprzedawcy, nie zależy mi na pieniądzach ani na czasie - Pytam tylko po co Allegro się wystawia pisząc "Allegro mini przesyłka"?

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@jjaco chciałeś tanio to masz. Ja też mam klientów, co wybierają najtańszą formę wysyłki, a w komentarzu mam dopiskę (bardzo pilne itd). Zastanawiam się tylko skoro jest pilne, to po jakiego grzyba wybierają dostawę, która trwa kilka dni, żeby zaoszczędzić 2-3zł ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

jjaco
#2 Obserwator#

Ja nie mam pretensji ani do Allegro ani do sprzedawcy, nie zależy mi na pieniądzach ani na czasie - Pytam tylko po co Allegro się wystawia pisząc "Allegro mini przesyłka"?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Myślę że sednem sprawy jest utożsamienie Allegro z jakością i szybkością, a to nie prawda, to tylko reklama i propaganda, zresztą jakie opinie ma samo Allegro jako portal każdy może sprawdzić na trust pilot. 

Screenshot_20240201-224313.png

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Zadławiłabym się kawą xD. No jak tak można? Polecam zajrzeć do wujka googla pod hasło allegro opinie xD. Jakieś 1.4gwiazdki. To tylko sprzedający są strasznie beee jak mają jedną gwiazdkę mniej na 100 opinii... A co do poczty to ja akurat nie narzekam. bezproblemowa obsługa. Wyjątek miałam tylko jeden w ostatnich latach  jak na poprzednie święta zastępcę puścili. Poza tym najlepsza i najgrzeczniejsza dostawa. Za to wysyłka na poczcie to masakra. Nigdzie nie ma tak wnerwiającej obsługi...

oznacz moderatorów