anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro na Windows 7 bez aktualizacji (chyba)

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Mam problem techniczny. Padł mi komputer, mam teraz inny i nic nie mogę zrobić. Loguję się, ale nie widzę najważniejszych elementów - ofert, zamówień, wpłat i salda, nie mogę też wystawić nowej oferty. Próbowałam na Google Chrome i na Operze. Internet Explorer w ogóle nie widzi strony Allegro (IE 😎
Mój system operacyjny to Windows 7 Home Premium. Czy jest możliwe, że problemy wynikają z brakuj zainstalowanych aktualizacji systemu? Bo chyba mam (nie sprawdzałam jeszcze) "goły" system, bez aktualizacji.
Jeśli to nie jest kwestia aktualizacji, to czego?
Nie mogę nawet zrobić teraz wysyłki...
Nie mogę nawet napisać do serwisu. Wszędzie wyskakują mi błędy.

Pomocy, plisss....

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

A tu weszło bez problemu.

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

W porządku... Zapomniałam, że istnieje coś takiego jak Service Pack 1 i 2. Już jest ok.

oznacz moderatorów
gonzo04
#7 Wielbiciel#

Gdzie można znaleźć SP2? Mam W7 z SP1, ale nie mogę nigdzie znaleźć pliku do ściągnięcia SP2. Windows Update już nie działa.

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2  Niestety, strona allegro jest tak przeładowana nowszym kodem że niewiele da się z tym zrobić.  Na starych systemach nie będą działać różne funkcje np. wystaw komentarz czy połącz zakupy. Trzeba zakupić nowszy komputer by na allegro wszystko działało. W zasadzie chodzi o nowszy system operacyjny ale jak wiadomo żeby ten działał potrzebny jest mocniejszy sprzęt do robienia zakupów.

 

Wszelkie zgłoszenia w tej sprawie zwiększają jedynie statystyki korespondencji, nie poskutkują zmianami w serwisie.

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@__RPM_ 

Na szczęście na "siódemkę" jeszcze się nie wypięli 🙂

Chcieli tylko ServicePacków.

 

oznacz moderatorów
emulatory_24
#7 Wielbiciel#

Witaj.

 

Ja również miałem problem po przeinstalowaniu systemu operacyjnego na ten sam komputer (Windows 7 Profesional) i występował na każdej przeglądarce.

Zostawiam rozwiązanie dla potomnych:

https://easywebfixes.com/windows-7-service-pack-3-for-32-64-bit-windows/#Step_4_Windows_7_Service_Pa...

Proszę aby przed skomentowaniem sprawdzić czy zadziała u Ciebie u mnie po zastosowaniu punktu: 3 i 4 problem znikł!

Rozwiązanie dotyczy tylko systemów Windows 7 !!!

oznacz moderatorów