anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro ONE BOX - dlaczego nie mogę wybrać takiej dostawy

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Sprzedający ma w ofercie do sprzedawanego produktu dostawę  Allegro One Box, zielony automat ale przy wyborze metod dostawy do zakupu nie mam już takiej możliwości. Dlaczego ? Dotyczy oferty - Numer oferty: 14621328802.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 Ta metoda dostawy nie pojawia się w ogóle w dostępnych opcjach po dodaniu oferty do koszyka? Możesz przesłać zrzut ekranu z widokiem wszystkich dostępnych w koszyku metod dostawy?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

Poniżej zrzut ekranu z zakupem - nie ma do wyboru One Box oraz zrzut mapy z punktami. Jest widoczny zielony automat ale ikona jest nieaktywna i nie da się wybrać tej formy wysyłki.

Screenshot 2024-01-04 at 21-30-03 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngScreenshot 2024-01-04 at 21-28-14 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@EWKAR22 a ciebie korci mieć problem z dostawą paczki że chcesz oneboxa? Tysiące postów pt paczkę zeżarło / opóźniło / uszkodziło na forum jest. Gwarancja dreszczyku emocji z dostawą prawie pewna.

oznacz moderatorów

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

Korzystałam z tej formy dostawy kilka razy i nie było żadnych problemów.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 wygląda na to, że w Kielcach nie ma aktywnego automatu paczkowego 😞 Dla innych miast ta metoda dostawy jest dostępna. 

la_nika_0-1704454573157.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

Ale dlaczego, w ubiegłym roku była. Kupowałam i wysyłałam z ONE BOX.

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@Art_bazarek może problem leży w firmie kurierskiej jaka dostarcza te paczki, Kielce mogą nie był obsługiwane przez kuriera allegro one, a tylko UPS. Sprzedawca może mieć w ustawieniach dostawę allegro one, ale poprzez kuriera allegro, a nie UPS. To taka moja teoria.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Art_bazarek wyjaśniam to jeszcze, bo sprawdziłam na stronie Allegro One, że mamy automaty w Kielcach, a nie wyświetlają się w żadnych ofertach. Wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 @Art_bazarek poproszę o próbę z innej przeglądarki i wyczyszczenie pamięci podręcznej. Konsultowałam to i okazało się, że coś jest w naszych ciasteczkach, po zmianie przeglądarki widziałam punkty odbioru i One Boxy do wybrania w Kielcach, więc takie działanie powinno pomóc 🙂  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem - nie pokazuje się opcja dostawy allegro One Box ani One Punkt pomimo tego, że sprzedawca Sklep_Perrigo oferuje te metodę dostawy (zależy mi, bo chcę skorzystać z promocji)

oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Zapomniałam dodać, że próbowałam już czyszczenia pamięci podręcznej i innej przeglladarki; mieszkam w Opolu, gdzie są zarówno Allegro OneBox, jak i Allegro OnePunkt

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A udostępniłeś dla aplikacji lokalizację?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@apifix sprawdziłam to i nie udało mi się powtórzyć błędu. 
Na formularzu dostawy i płatności wybierz proszę "zobacz wszystkie na mapie" przy punktach odbioru. Czy wtedy także nie widać punktów Allegro One? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@apifix promocja promocją ale jak paczka będzie tydzień jechała to mam nadzieję że pretensje będziesz miał do siebie 😄

to już wiem czemu ostatnio miałem wysyp takich zamówień bo jak nie ma promocji, monet itp. to każdy boi się zamówić tą metodą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Skorzystałam z pomocy na czacie i udało się zamówić jeśli na mapie wpisało się dokładny adres danego OneBox - wówczas pokazał się tylko ten jeden box, ale się udało 🙂 Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Napisano, że paczka będzie w środę, nie spieszy mi się 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@apifix cieszę się, że się udało i dziękuję za informację 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

czechirus2
#2 Obserwator#

u mnie ciągle problem. Nie widać opcji allegro one box na zadnej przeglądarce i w apce mobilnej. Jest tylko Allegro one.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów