anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One

na-obcasach
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ,wpadło mi zamówienie z wysyłką allegro one,ale nie mogę wygenerować etykiety,bo dostaję komunikat że kod pocztowy jest poza obszarem kuriera.Sprawdzałem i zarówno w mojej miejscowości,jak i np sąsiedniej są punkty które obsługują tego przewoźnika i tam mógłbym nadać,co z resztą nie raz robiłem

Jak to nadać. Nr zam 7df1f760-972f-11ed-9c19-3bfd099d0bb4

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

na-obcasach
#11 Animator#

Teraz dopiero doczytałem,że allegro one to nie to samo co allegro one kurier i ten drugi nie obsługuje mojej miejscowości.A myślałem że to jest to samo i można nadać w punkcie.No nic,muszę wywalić tą formę dostawy,tylko jak teraz wysłać klientowi paczkę

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach Hej, jest dokładnie tak, jak piszesz. Allegro One (obsługiwane przez przewoźnika UPS) i Allegro One Kurier (obsługiwane przez One Kuriera) to dwie inne metody dostawy. 

Dostępność usługi One Kurier dla kodu pocztowego sprawdzisz tutajhttps://allegro.pl/kampania/one/kurier 

W cennikach również istnieje opcja przejścia do szczegółów: 

ko_alka_0-1674113659154.png

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  po uzgodnieniu z kupującą,wysłałem to na własny koszt inpostem z dostawą do domu.Teraz nie mogę dodać nr przesyłki do zamówienia,bo jest tam inny przewoźnik.Jak to rozwiązać.Rozumiem,że nie będę obciążony kosztami przesyłki allegro one kurier.Tylko jak dodać ten nr przesyłki,bo tego od inpostu mi nie przyjmuje

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Już ok,zmieniłem przewoźnika i poszło,ale dalej pozostaje kwestia,czy nie będę obciążony za przesyłkę przez allegro one kurier

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach  nie zostaniesz obciążony opłatami za etykietę Allegro One, jeśli nadałeś przesyłkę inną metodą 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

No tak,logiczne.Nie było etykiety,nie ma opłaty.Że też nie przyszło mi to do głowy 🙂

Dziękuję

oznacz moderatorów