anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro paczkomat inpost bez smart

MrowkaGrodzisk
#8 Zapaleniec#

Witam, Mam konto firmowe. Zaczynam sprzedaż dla mojego pracodawcy. Bardzo mi zależy na Allegro paczkomaty inpost, Ponieważ nie ma możliwości rozliczenia się w tej formie z Allegro założyłem konto w inpost(menadżer przesyłek) i powiązałem konto z allegro. Wszystko fajnie, pięknie ale doładowywać konto za każdą przesyłka to kiepska sprawa szczególnie ze nie mam zbytnio dostępu do konta firmowego. Jakie widzę rozwiązania:

- doładować konto większą kwotą - kiepskie wyjście nikt nie chce blokować pieniądzy

- może jakaś umowa z inpost aby wystawiali fakturę na koniec miesiąca ale nie widzę nigdzie takiej opcji

- może doradzicie inne rozwiązanie ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Ale musisz mieć doładowane konto.

oznacz moderatorów

MrowkaGrodzisk
#8 Zapaleniec#

Czyli nie ma innej możliwej opcji ? a może ktoś się orientuje czy inpost ma możliwość podpisania umowy aby płacić raz w miesiącu po wystawieniu faktury ?

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @MrowkaGrodzisk ,

dziękuję za zainteresowanie ofertą InPost.

W celu wyceny i przedstawienia naszej oferty dla Klientów Biznesowych, proszę o wypełnienie formularza na stronie internetowej: https://inpost.pl/zapytaj-o-oferte/indywidualna

Do nawiązania współpracy konieczne jest nadawanie przynajmniej 25 przesyłek miesięcznie oraz zarejestrowana działalność gospodarcza w Polsce.

oznacz moderatorów