anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay zwrot na konto klienta

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry , mam mały dylemat co powinnam zrobić aby wszystko przebiegło zgodnie z zasadami Allegro. 

Klientka w kwietniu zamówiła produkty. Po miesiącu zdecydowała że część z nich odda. 

Dziś na czacie otrzymałam wiadomość że pieniądze ze zwróconego towaru mam zwrócić jej na konto podała numer konta dane do przelewu. 

Paczkę wysłała na własny koszt , zwrot nie jest zgłoszony ( upłynął już czas na zgłoszenie zwrotu). 

Paczka dziś do nas wróciła. 

Ponieważ ja nie mam takiego wglądu w płatności nie wiedziałam że klientka płaciła z Allegro Pay - czyli tą opóźnioną formą transakcji. 

Sama się wygadała właściwie. Wysłała mi screena że ona już to opłaciła to Allegro Pay bo do dnia wczorajszego miała termin i dlatego prosi o zwrot na jej osobiste konto. 

Co w takiej sytuacji zrobić? 

Zależy mi aby odzyskać zwrot prowizji , bo niby dlaczego mamy być stratni bo klientce teraz zamówiony towar się odwidział. 

Więc jeśli zwrócę jej na jej konto - zwrotu prowizji nie będzie. 

Co w takiej sytuacji zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@ekorex_pl niema różnicy jak oddasz, jak będzie nadpłata na allegro Pay to jej oddadzą 🙂 jak oddasz na konto to w razie odmowy zwrotu prowizji odwołasz się i podeślesz potwierdzenie zwrot kasy na konto 🙂 Oddaj na konto skoro tak prosi bo możesz dostać negatywa 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wg zasad powinna zgłosić zwrot przez Allegro a ty powinieneś oddać przez AF i wówczas środki wracają do Allegro Pay, coś kupujący kręci.

oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Czy mogę prosić o pomoc jakiegoś moderatora , administratora Allegro ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ekorex_pl, możesz zwrócić kupującej środki bezpośrednio na konto. Gdy zawnioskujesz o zwrot prowizji, automatycznie możemy go odrzucić - wtedy napisz do nas przez ten formularz i dołącz, proszę, potwierdzenie zwrotu środków. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

ok , dziękuje za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów