anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo wylogowuje z konta albo nie pozwala się zalogować

MAMY ROZWIĄZANIE!
Methrylis
#13 Ambasador#

Czy tylko mi allegro się rozkraczyło i albo nie pozwala się zalogować na konto, albo pozwala, ale zaraz potem samo wylogowuje z serwisu? 😕 Nie żeby coś, ale trochę to utrudnia pracę.

Dodam, że allegro natychmiast mnie wywala, jak tylko wyjdę w listę swoich produktów lub w asortyment.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo, na kilku kontach, także w trybie incognito, nawet na innych lapkach.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Coś wiecie?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Methrylis Chyba faktycznie jakieś problemy w matrixie bo u mnie też coś nie halo.

oznacz moderatorów
Kopim_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak, coś się psuje 😉

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Już powinno być naprawione, jakaś chwilowa awaria

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

Przez chwilę działa i znowu pojawia się problem...u mnie już 3 raz. Akurat nadaje paczki z InPostu i nawet Baselinker wariuje i nie puszcza etykiet.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No to wykrakałem, znów popsuli 😄

oznacz moderatorów
mediator6
#8 Zapaleniec#

To samo 😞

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Aktualizacja: błędy są już naprawione, a problemy nie występują, ale zgodnie z naszymi zasadami za oferty kończące się między 11:22:00 a 11:34:59 zwrócimy Wam opłaty. Natomiast oferty kończące się między 11:35:00 i 12:27:59 przedłużymy o 24 godziny.

Potwierdzam, mamy aktualnie problemy techniczne, ale pracujemy już nad ich rozwiązaniem. Przepraszam za te niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
komp2006
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Problem niestety dalej występuje. Na chrome, mimo czyszczenia cookies.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@komp2006 Czy na innych przeglądarkach również pojawia się ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
komp2006
#8 Zapaleniec#

Na FF nie odnotowałem, albo jest zdecydowanie rzadziej, ale to nie jest rozwiązanie problemu.

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Jak co roku przed świętami zaczyna się okres awarii allegro. W dniu dzisiejszym 19-10-2022r problemy z logowaniem, problemy z edycją aukcji, mimo poprawienia ilości dostępnych sztuk, allegro i tak nie poprawi ilości dostępnych sztuk, brak możliwości zgłoszenia problemu kontakt jak i czat nie działa, a boot zajęty nie łączy. Zaczynamy tradycyjny czas awarii, byle do świąt, po świętach nastanie spokój. 

oznacz moderatorów