anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro samo wystawia mi wyróżnienia do ofert automatycznie ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
supershop_24h_
#8 Zapaleniec#

Witam sprawa wygąda tak że wchodzę dzisiaj w roliczenia allegro a tam okazało się że allegro wyróżniła kilkanaście ofert za 19 zl przez co jestem stratny 600 zł bo to nie rentowny towar. O co z tym chodzi da się to jakoś cofnąc?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

supershop_24h_ mało prawdopodobne , pewnie nie wyłączyłeś i się ciągnie . Zapytamy moderatorów .  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
supershop_24h_
#8 Zapaleniec#

jak nie wyłączyłem jak ustawiałem to miałem darmowe wyróżnienia to po 10 dniach od nowa nalicza mi za 19 zl ? ładne oszustwo

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

supershop_24h_ tak to działa i jest ujęte w regulaminie , przed upływem okresu promowania należy wyłączyć , minie czas zostanie naliczona kolejna podstawowa opłata .

oznacz moderatorów
supershop_24h_
#8 Zapaleniec#

okey, a gdzie można wyłączyć wznawianie wyróznień żeby zapobiec podobnym sytuacjom ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

supershop_24h_wyłączysz tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty?offerType=BUY_NOW&statuses=ACTIVE&page=1&pageSi...

edytując odertę .

Darmowe wyróżnienia orzymałeś przez centrum zniżek , zanim skorzystasz na przyszłość , warto zapoznać się z wpisem ,, Warunki Promocji ,, 

 

 

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

@supershop_24h_ - to nie oszustwo. To taki "myk" na kasę. Rzecznik Praw Obywatelskich, jako jedną z pierwszych spraw jaką powinien się zająć jest "samoprzedłużanie" się umów. Telekomunikacyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych, kredytowych etc. Na tym cierpią wszyscy, a przede wszystkim osoby starsze, które nie orientują się do jakiego dnia mają gdzieś lub z kimś umowę.

Najgorzej, że taka umowa sama się przedłuża, na warunkach standardowych... Żenada.

Każdy podmiot który ma umowę z Klientem, powinien mieć obowiązek przekonania do przedłużenia umowy za pomocą dostępnych środków i ofert.

Każda umowa kończąca się - powinna zostać po prostu zapomniana a ew. usługa wyłączona. Tyle.

oznacz moderatorów
supershop_24h_
#8 Zapaleniec#

Z tymi osobami starszymi to racja, pracując jako ph miałem okazje zobaczyć jak niektóre firmy (szczególnie ubepieczeniowe) żerują na niewiedzy starszych osoób

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@supershop_24h_ Wyróżnienia musisz sam wyłączać przed wznowieniem ofert. Jeśli tego nie zrobiłeś, poproś o anulowanie opłat tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0 Prośbę uzasadnij tym, że wznowień nie wyłączyłeś przez pomyłkę.

oznacz moderatorów