anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart DPD pobranie - samoczynna aktywacja przez Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam 

Allegro Smart DPD pobranie - ta metoda dostawy nie była u mnie dostępna, jedynie Allegro DPD (bez pobrania) Oraz kurier pobranie (bez Allegro) , nie mam umowy z DPD tylko z innym przewoźnikiem. 

Jednak dziś kupujący wybrał tą metodę dostawy ku mojemu zdziwieniu, dodatkowo skorzystał ze smarta. 

Przesyłki nie mogę nadać w ramach, na suppporcie umywają ręce i każą nadać przesyłkę w inny sposób. 

Jednak "inny sposób" będę musiał pokryć w 100% 

 

Ktoś spotkał się z podobną sytuacją? 

 

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz mieć umowę;

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Wiem o tym doskonale, dlatego ta opcja nigdy nie była u mnie aktywna...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl  A zaglądałeś co masz pozaznaczane w cennikach ? Na wielu Twoich aukcjach widzę pobranie DPD , co prawda bez Smart ale jest. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl może przy którymś produkcie dodałeś inny cennik, przeoczyłeś 😞  podaj aukcję na której kupił, bo kilka przejrzałem i w żadnej nie masz pobrania dpd allegro ale za dużo ich masz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg przeglądałem ale wszystkie były bez smarta i cena wyższa, nie powinno się łapać, niech poda link do aukcji w której klient dostał darmową dostawę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Zrozumiałam, że w ogóle nie zaznaczał  pobrania DPD czy z Allegro czy bez, ale może faktycznie czegoś nie doczytałam. Też chętnie zobaczę ten link 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl   Dawaj link do tej aukcji z dpd smart 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Cenniki dostaw mam stałe już od dłuższego czasu. w żadnym nie włączałem allegro DPD pobranie. 

Dotyczyło to aukcji 9562026441. 

Do ciężkich przesyłek dość dawno temu utworzony był profil na którym było tylko Allegro DPD - bez pobrania.  ,z samego dpd klienci często korzystają jak i z pobrania bez allegro. 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl   No dziwne bo tam nie masz w ogóle pobrania DPD.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Dodam ważną kwestię - w tym cenniku jak i innym nigdy nie miałem włączone Allegro DPD pobranie. Nawet miałem w piątek telefon od klienta w tej sprawie dlaczego nie wyświetla mu się smart. Dziś po zakupie ta opcja była włączona - mimo że jej nigdy nie aktywowałem 

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl   Zawołamy @_HolaOla_ @la_nika , jutro się temu przyjrzą i na pewno pomogą 😊 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zanetowo_pl Sprawdzimy to dokładnie i postaram się wyjaśnić tę sytuację, ale podaj mi proszę jeszcze numer tego zamówienia lub login Kupującego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy mogę podawać publicznie login ze względu na Rodo, 

Złożyłem zgłoszenie nr 13561226 

Aukcja nr 9562026441

 

Dziękuję za zainteresowanie tematem 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zanetowo_pl Numer zamówienia nie jest tajną informacją, więc śmiało możesz go tutaj podać. Jednak z korespondencji mailowej widzę, że otrzymałeś już informację, iż od 2 listopada ta metoda dostawy jest darmowa dla użytkowników, którzy posiadają pakiet Smart!. Jeśli więc miałeś udostępnione Allegro Kurier DPD pobranie w swojej ofercie, została ona automatycznie oznaczona ikoną usługi Smart!. Tak jak poinformował Cię nasz pracownik, możemy wyłączyć na Twoim koncie oznaczenie Smart dla dowolnych metod dostawy w ramach wszystkich ofert, ale prosiliśmy Cię o wskazanie, które z wymienionych w tym artykule metod dostawy w ramach Smart ma to dotyczyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Doskonale o tym wiem, sęk w tym że nie włączałem nigdy w żadnym moim cenniku tej formy dostawy, 

nr zamówienia 32e9b412-618a-11eb-9577-e91d3ccc15b2

oznacz moderatorów