anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart DPD pobranie - samoczynna aktywacja przez Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam 

Allegro Smart DPD pobranie - ta metoda dostawy nie była u mnie dostępna, jedynie Allegro DPD (bez pobrania) Oraz kurier pobranie (bez Allegro) , nie mam umowy z DPD tylko z innym przewoźnikiem. 

Jednak dziś kupujący wybrał tą metodę dostawy ku mojemu zdziwieniu, dodatkowo skorzystał ze smarta. 

Przesyłki nie mogę nadać w ramach, na suppporcie umywają ręce i każą nadać przesyłkę w inny sposób. 

Jednak "inny sposób" będę musiał pokryć w 100% 

 

Ktoś spotkał się z podobną sytuacją? 

 

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
xyz96
#21 Demiurg#

Musisz mieć umowę;

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Wiem o tym doskonale, dlatego ta opcja nigdy nie była u mnie aktywna...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl  A zaglądałeś co masz pozaznaczane w cennikach ? Na wielu Twoich aukcjach widzę pobranie DPD , co prawda bez Smart ale jest. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl może przy którymś produkcie dodałeś inny cennik, przeoczyłeś 😞  podaj aukcję na której kupił, bo kilka przejrzałem i w żadnej nie masz pobrania dpd allegro ale za dużo ich masz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg przeglądałem ale wszystkie były bez smarta i cena wyższa, nie powinno się łapać, niech poda link do aukcji w której klient dostał darmową dostawę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Zrozumiałam, że w ogóle nie zaznaczał  pobrania DPD czy z Allegro czy bez, ale może faktycznie czegoś nie doczytałam. Też chętnie zobaczę ten link 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl   Dawaj link do tej aukcji z dpd smart 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Cenniki dostaw mam stałe już od dłuższego czasu. w żadnym nie włączałem allegro DPD pobranie. 

Dotyczyło to aukcji 9562026441. 

Do ciężkich przesyłek dość dawno temu utworzony był profil na którym było tylko Allegro DPD - bez pobrania.  ,z samego dpd klienci często korzystają jak i z pobrania bez allegro. 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl   No dziwne bo tam nie masz w ogóle pobrania DPD.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Dodam ważną kwestię - w tym cenniku jak i innym nigdy nie miałem włączone Allegro DPD pobranie. Nawet miałem w piątek telefon od klienta w tej sprawie dlaczego nie wyświetla mu się smart. Dziś po zakupie ta opcja była włączona - mimo że jej nigdy nie aktywowałem 

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Zanetowo_pl   Zawołamy @_HolaOla_ @la_nika , jutro się temu przyjrzą i na pewno pomogą 😊 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zanetowo_pl Sprawdzimy to dokładnie i postaram się wyjaśnić tę sytuację, ale podaj mi proszę jeszcze numer tego zamówienia lub login Kupującego. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy mogę podawać publicznie login ze względu na Rodo, 

Złożyłem zgłoszenie nr 13561226 

Aukcja nr 9562026441

 

Dziękuję za zainteresowanie tematem 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zanetowo_pl Numer zamówienia nie jest tajną informacją, więc śmiało możesz go tutaj podać. Jednak z korespondencji mailowej widzę, że otrzymałeś już informację, iż od 2 listopada ta metoda dostawy jest darmowa dla użytkowników, którzy posiadają pakiet Smart!. Jeśli więc miałeś udostępnione Allegro Kurier DPD pobranie w swojej ofercie, została ona automatycznie oznaczona ikoną usługi Smart!. Tak jak poinformował Cię nasz pracownik, możemy wyłączyć na Twoim koncie oznaczenie Smart dla dowolnych metod dostawy w ramach wszystkich ofert, ale prosiliśmy Cię o wskazanie, które z wymienionych w tym artykule metod dostawy w ramach Smart ma to dotyczyć. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Zanetowo_pl
#9 Pomysłodawca#

Doskonale o tym wiem, sęk w tym że nie włączałem nigdy w żadnym moim cenniku tej formy dostawy, 

nr zamówienia 32e9b412-618a-11eb-9577-e91d3ccc15b2

oznacz moderatorów