anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało moje konto, co zrobić?

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Witam.Poniewaz Allegro chce bym zalogowala się na NIESWOJE konto (Co jest niemożliwoscią i chyba przestępstwem?  ) w celu wyjaśnienia spraw tej osoby ALBO bym założyła Allegro sprawę sądową w celu odblokowania mojego konta...PYTANIE : czy ktoś już był tu w takiej sytuacji i czy założył ktoś sprawę w tym temacie Allegro w sądzie?? 

oznacz moderatorów
99 ODPOWIEDZI 99

ACCURON
#13 Ambasador#

allegro do tego biznesu nie jest potrzebne sa inne portale

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@ACCURON np.jakie??

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  czy mogłabym założyć nową firmę z nową siedzibą?I na Allegro nie powiązą nowego konta na nową firmę choć nip będzie ten sam???

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, powiążą

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepikMarysi tak jak pisałam - dane na obu kontach są identyczne. Wyjaśnij tą sprawę z naszym supportem.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud w kątach? Czyli żarty sobie że mnie robicie???Tam nikt nie odpowiada.Raz na ruski rok dość i wiadomość typu wyjaśnij sprawę..zacznij od...zaloguj się na konto Mila_Bee  .Nie mogę się zalogować bo nie znam hasła ani to nie uzyskał bo nie jestem właścicielem maila(nie wiem jaki jest) ani telefonu do tego konta.Czy tam jest podany mój nr tel? 882...209?

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud  A jak będę próbować z mojego IP się zalogować na konto które mi wmawianie to będzie zaraz że  łamanie regulaminu że próbuje obsługiwać takie konto ?

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 @konto zamknięte  właśnie że nie poznałem zasad powiązań kont.Myslalam że to właśnie to że będąc u rodziców logowalam się na tamtym komputerze.lub gdy matka jeszcze była ok.przyjezdzala do wnuka i na moim komputerze siedziała.Ale piszecie że to nie jest sprawą komputera ani Ip Internetu.wiec nie wiem.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepikMarysi nie mogę udzielić Ci więcej informacji, najlepiej zgłoś sprawę na policję. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud mam zgłosić na policję że zadanie ode mnie zdjęć dowodu osobistego?W sumie racja.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud Tak teoretycznie: jeśli ktoś założyłby konto na dane kogoś, od kogo kiedyś coś kupił, albo komu coś sprzedał i narobił syfu na takim koncie, to bana dostałaby (na swoje konto) również osoba, której dane wykorzystano?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere  A no właśnie.To tak też pewnie konkurencją sobie świ nie podkłada.I też pewnie Allegro nie patrzy że bezbronne niewinnej sprzedającemu osobie ktoś s ten sposób zablokuje konto?

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  ktoś inny??na moje dane firmowe??? Ja miałam konto firma...Niby w jaki sposób?? Może mi napiszesz więcej rad... m.pawlicka  (ta z ogonem) ok (kulka) pl

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 op (kulka) pl

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

odpusc sobie 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi

Jeśli naprawdę jesteś niewinna i nic złego nie zrobiłaś, to udaj się do kancelarii prawniczej. Prawnik oceni jak to wygląda i jakie masz szanse. Jeśli wygrasz sprawę, to wszystkie koszty zwróci Allegro, a Ty masz prawo domagać się dodatkowo zadośćuczynienia.  Prawnicy zrobią wszystko za Ciebie. W obecnych czasach koszty nie są takie wysokie, tym bardziej, że później możesz je odzyskać. Jeśli jesteś poszkodowana bez powodu, to walcz o swoje.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte  jak uzyczylam kiedyś konto bankowe bratu to nie wiem czy sobie na mnie konta w allegro nie założył...Allegro mi pisze o 6 powiązanych kontach.ja ich nie zakładałem.nie są moje a oni nie pczyjpisząe.moze brat je zakładam na mnie a nie na siebie.?Bo nie rozumiem powiązania.Wiem że się chwalił że zarabia na Allegro. Ale on się wyprowadził jeszcze przed matką. Też nie mamy z nim kontaktu.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi

No  i  powoli wyłania się  obraz.  Podobno z  rodziną  to najlepiej  wychodzi się  na  zdjęciu  i koniecznie  bardziej w  środku...

Nie  wiemy  co  braciszek  wykręcił  ale jeśli macie  wspólne konto  bankowe,  wspólne logowania,  no  to  raczej  nie  bardzo  widzę możliwość udowodnienia że  on  to nie Ty i  że  nie prowadzicie  wspólnej działalności.  To  że mieszkacie  osobno  niczego nie dowodzi,  mało kiedy  wspólnicy  mieszkają  razem.

Oczywiście żeby  uzyskać wiedzę  co  braciszek nabroił  autentycznie musisz udać się do sądu  założyć  sprawę  no i  wtedy  będziesz wiedzieć jakie są  haki na  Was.

Jest  duże prawdopodobieństwo że  przegrasz, ale  wtedy  możesz  wytoczyć  braciszkowi  proces o odszkodowanie.

Zyczę  sukcesu, chociaż  czarno  to widzę.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@br.  nie mam konta ankowego wspólnego z bratem.Konto które kiedyś.. wiele lat temu mu uzyczylam.dawno zamknęłam.bo było dlugo nieuzywane.i nigdy nie prowadziłem z nim wspólnie dzialalnosc i ani nie logowalam się z nim wspolnie

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi  Oczywiście, wspólnie nie logowaliście się,  logowaliście  się osobno  w innych  dniach na tym samym komputerze.

Ale mi nie musisz tłumaczyć, mnie to rybka,  wszystko jedno,  piszę to tylko po to aby uświadomić  Ci  jakie argumenty mogą być  wyciągane  gdy  dojdzie do konfrontacji.

Życzę  dobrego zakończenia

oznacz moderatorów