anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zaczęło wymagać kodu EAN w rzeczach używanych.

lusedjoa
#9 Pomysłodawca#

Witam, Allegro zaczęło wymagać podawania kodu EAN w rzeczach używanych. Podjęłąm próbę kontaktu z nimi i tłumaczenie jakie otrzymałam jest niedorzeczne. np używane buty ecco dziecięce muszą mieć ten kod a inne buty nie. O co tu chodzi? ktoś zna temat? Jeszcze trochę a wprowadzą obowiązek podawania ean przy wszystkich rzeczach używanych

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lusedjoa Cześć. 🙂 O tej zmianie pisaliśmy tutaj . Konieczność uzupełnienia kodu EAN dotyczy to wybranych marek odzieżowych i kategorii, które znajdziesz w tym pliku: https://assets.allegrostatic.com/popart-attachments/att-ef87aeef-9bd9-4996-84c5-6be3916ecea0 

Jeśli nie możesz zlokalizować takiego produktu w Katalogu i nie masz kodu EAN, to zachęcam Cię do wystawienia ofert na Allegro Lokalnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lusedjoa
#9 Pomysłodawca#

miło mi że jednak jest ktoś w Allegro kto potrafi w jednej odpowiedzi wyjaśnić sprawę. Wczoraj chyba z godzinę poświęciłam na rozmowy z waszymi pracownikami i dziś dostałam co najmniej nie wystarczającą odpowiedź, wszystkie odpowiedzi były wymijające i omijające temat. Bardzo Pani dziękuję. Nie zmienia to faktu że nie fajne jest to że wymagacie parametry ean w rzeczach używanych. 

oznacz moderatorów

lusedjoa
#9 Pomysłodawca#

ale podaj proszę linka działającego do strony gdzie pisaliście o tych zmianach, bo ten nie działa. No i marki ecco nie ma w zestawieniu w kategorii buty dziecięce

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lusedjoa Przepraszam, poprawiłam już link, podsyłam go jeszcze tutaj w nieskróconej wersji: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/16-stycznia-zmienilismy-wymagane-parametry-w-niektorych-kategor.... Fragment artykułu:  

Nadchodzące zmiany w dziale Moda

Od 23 stycznia parametr EAN (GTIN) będzie obowiązkowy, gdy wystawiasz oferty w formularzu wystawiania i w API w niektórych kategoriach z działu Moda. Gdy wystawiasz w nich swoje oferty, uzupełnij parametr EAN (GTIN) w parametrze Marka wybierasz markę z rozwijanej listy w formularzu wystawiania. Wymóg dotyczy wszystkich ofert, niezależnie od wartości w parametrze Stan.

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów