anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegrolokalnie znikneły wszystkie (statystyki) o zakupie przez kupujących widoczne na Allegro.pl

MMOStock
#10 Popularyzator#

Witam, zauważyłem że aukcje w Allegrolokalnie straciły 99% statystyk (typy 123 Osoby kupiły ) miałem aukcje  w których łącznie zakupy przez kilka tys osób, obecnie na każdej aukcji widnieje informacja (1 osoba kupiła lub max 3 osoby kupiły) o co chodzi? widzę że to dotyczy wszystkich, było kilka aukcji w których statysytki mówiły że ok. 1tys osób kupiło ten przedmiot obecenie tam jest (5 osob kupiło ten przedmiot)

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MMOStock Cześć, czy możesz podać przykład takiej oferty? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

to samo

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

https://allegrolokalnie.pl/oferta/d2r-diablo-2-ladder-s2-23-mal-rune-mal-runa-cham
i zdjęcie wczoraj każdy widział informacja 209 osob kupiło tą aukcje, dziś ta sama aukcja 0 nikt nie kupił rv.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@fragtour Spróbuj odświeżyć stronę lub wyczyść pliki przeglądarki: 

Zrzut ekranu 2024-06-27 o 16.16.29.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ups to chyba moja wina. Na lokalnym był błąd w komunikacie. Gdy jedna osoba kupiła przykładowo 50 sztuk to komunikat pokazywał "50 osób kupiło".  Zgłaszałam to bo oferty dziwacznie wyglądały jak nagle licznik o kilkadziesiąt osób podskakiwał. Potem oferty wyglądały jakby jakieś przekręty się w nich działy.  I nawet o dziwo naprawili to przedwczoraj wieczorem albo wczoraj rano. Widocznie kupowały u Ciebie te same osoby. A przynajmniej u mnie wyświetla teraz prawidłowo....

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@AnnaG-Antyki 

Brawo 🙂  gratuluję

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taaa jeden raz mnie posłuchali i błęda naprawili. A miesiąc myślałam czy to zgłaszać, bo zwykle się okazuje że to i tak celowexD

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

No nie kupowały te same osoby, przecież widze u konkurencji że im znikły wszystkie zakupy praktycznie o 99%,  mam wgląd w statystyki i swoją sprzedaz i widze kto ile kupował

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak nie te same to zgłoś konkretne oferty to sprawdzą. Ja przedtem miałam komunikat o 53 osobach, a to były np 2 osoby kupujące 53 sztuki i teraz pokazuje 2 osoby. Więc statystyki bardzo spadły ale są prawidłowe. A wiadomo ludzie oglądają, polubiają i dziwnie patrzą jak podejrzanie licznik skacze, to wole te 2 osoby niż podskakiwanie po kilkadziesiąt osób. 

oznacz moderatorów