anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alleprogres czar prysł.

WojciechB
#11 Animator#

Otrzymałem wynik Alleprogresa za luty i powiem tak: nie warta skórka za wyprawkę. Starałem się dowieźć specjalnie parę przesyłek więcej, żeby poszły w tym samym dniu, ale przy aktualnych cenach paliwa i procencie zwrotu z alleprogres, to mija się z celem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@WojciechB a czego się spodziewałeś ??

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

Spodziewałem się jakiegoś skromnego zwrotu, ale jak dopisałem powyżej, to się nie bilansuje. Głównie chodzi o to, że liczymy procenty od wszystkich przesyłek, ale zwracamy tylko za smarta.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@WojciechB to było z góry do przewidzenia , ukryta podwyżka prowizji .

oznacz moderatorów

dario381
#10 Popularyzator#

@WojciechB Nie, nie za wszystkie smarta, ale tylko za te wysłane w tym samym dniu z opcją smart. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@WojciechB Oceniam, że ponad połowa akcji promocyjnych jest robiono tylko po to, żeby zespół odpowiedzialny za ich przygotowanie i rozliczenie miał z czego wyliczyć swoje premie. Ta do takich właśnie należy.
Nie widzę sposobu jak można zwiększyć procent wysyłanych tego samego dnia przesyłek, jeżeli procedury wysyłki były rozsądnie ustawione już w październiku. Dodatkowo sposób naliczania wskaźnika miesięcznego daje różnicę kilku procent (2/30) w zależności od tego ile jest weekendów w miesiącu (4 lub 5). 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Szkoda czasu ,zdrowia i pieniędzy na takie gierki allegro .To ma tylko wyglądać zachęcająco a nie żeby sprzedawcy się to opłaciło.

oznacz moderatorów