anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alternatywa dla BaseLinker podwyżka od stycznia i enterprise od 5 tysięcy zamówień

Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam Po poniedziałkowych wiadomościach od baselinker  o podwyżkach i przejściu na enterprise od 5 tysięcy zamówień koszty wzrosną  o 300% ktoś pracuje nad jakimś ciekawym programie do tworzenia i generowania etykiet i zarządzania sprzedażą rozważam IDEAerp lub atom store  pracuje ktoś na tych programach

 

 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

JUHUsklep
#7 Wielbiciel#

Jeśli szukasz alternatywy dla BL - sprawdź sobie ofertę xSale https://xsale.ai/
Cennik dla sprzedawców enterprise jest naprawdę korzystny. 

oznacz moderatorów

e-XTECH
#9 Pomysłodawca#

Najwięcej ludzi już rok temu przed podwyżkami przeszło na Aplio - to jest tani odpowiednik BS (dla większości użytkowników).

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

My też szukamy alternatywy ale generalnie jest ciężko, bo większość zamienników ma braki nie do przeskoczenia dla nas. IDEAerp ma w tej chwili terminy wdrożeń na styczeń/luty a najtańszy też nie jest. Apilo nie ma synchronizacji w czasie rzeczywistym. W xSALE potrzebujesz dodatkowo integracji z jakimś ERP i w wersji podstawowej w zasadzie nie ma nawet podstawowego WMS a cena wdrożenia dedykowanego WMS dla mniejszego sklepu jest zaporowa. Jeśli powyższe warunki Cię nie dotyczą to coś znajdziesz ale my zaczynamy walić głową w ścianę 😞

oznacz moderatorów

Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

ideaerp ma tanie wdrożenie pod klucz i wms  nie potrzebuje integratorów  styczeń luty nie ma tragedii za chwile zatrudnia więcej ludzi i pewnie wdrożenia pójdą szybciej tylko pytanie jak długo utrzymają swoje ceny

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Wszystko zależy od liczby zamówień i Waszych potrzeb. Jak nas podliczyli to byłam w szoku bo wyszło praktycznie tak samo jak w Baselinkerze więc na razie szukam dalej

oznacz moderatorów

JUHUsklep
#7 Wielbiciel#

xSale dla sprzedawców enterprise naprawdę się opłaca, porównując ceny z BL przy +10 k zamówień/msc, a teraz przecież przy +5 k - różnica niebo-ziemia. Nie ma też ukrytych kosztów w stylu szybki serwer, bez którego nic nie działa, jak u konkurencji. Automatyzacja ERP jest w standardzie. Fakt, klient xSale to duży sprzedawca, ale na pewno warto rozważyć tę opcję, myśląc o rozwoju biznesu. 

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Owszem masz rację. Tylko co z tego jak potrzebuję choćby podstawowego asystenta pakowania. U nich nie ma takiej opcji. Jest tylko mocno rozbudowany WMS dla magazynów wysokiego składowania z mnóstwem opcji dodatkowych, które są mi kompletnie nie potrzebne a cena tego dodatku i wdrożenia jest znacznie wyższa niż samego xSale 😕 

oznacz moderatorów

atvmaniak
#7 Wielbiciel#

tylko o 300% , to jesteś szczęściarz
mi ci krwiopijcy podniesli o 1100%
teraz koszt obsługi jednego zamowienie wychodzi mi 6-7 zł
Obecnie testuję Apilo i sellasist , to drugie ma nawet integracje z subiekt GT w pakiecie
Ale po tym posunieciu baselinkera wydaje mi sie że konurencji powiał mocny wiatr w żagle 

 

oznacz moderatorów

Herbeo_pl
#7 Wielbiciel#

Apilo jest tanie w obsłudze i dobrze się spisuje z Shoperem i fulfillmentem z obsługą kurierską. W zeszłym roku rozważałem xSale i Baselinkera - zwyciężyło budżetowe rozwiązanie. Szczególnie że przecieki o podwyżkach Baselinkera były tajemnicą poliszynela.

Jedyny problem z Apilo jaki miałem do sierpnia to były anulowane zamówienia na allegro, które zaciągały się do panelu shopera jako nieopłacone. BOK apilo to po kilku monitach rozwiązał.

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

my szok przeżyliśmy w styczniu tego roku na BL podwyżka z 3000 na 45000 czyli 1500% przeszliśmy na apilo płacimy 400 

oznacz moderatorów

kacperadmar
#9 Pomysłodawca#

U Nas podwyżka BL 1800%. W necie bardzo mało jest info na temat alternatyw, co dziwne bo przy takiej masowej migracji ludzi z bl te inne platformy powinny się wszędzie reklamować. Ja trochę błądziłem, ale ogarnąłem i zmieniliśmy rok temu na sellasist. Te co piszecie Nam nie pasowały bo każdej brakowało jakiejś funkcji albo było za drogo, głównie bo nie było WMS, a jak sie sellasist dobrze poustawia to i w biurze i  na magazynie nie czują różnicy. Jak nie ogarnęliście jeszcze dajcie znać- napiszę więcej.

oznacz moderatorów

atvmaniak
#7 Wielbiciel#

Możesz napisać ile płacisz za WMS w sellasist ? bo on nie jest w pakiecie . I na jakiej zasadzie działa ? czy tylko pokazuje gdzie leży towar. A w przypadku nowej dostawy to skanujesz półkę gdzie go odkładasz , czy wprowadzasz ręcznie nr półki.

oznacz moderatorów

kacperadmar
#9 Pomysłodawca#

Wszystko na skanerach, lokalizacje są dobrze rozwiązane. Cennik w zależności od ilości zamówień, ale koszt WMS jest śmieszny - z tego co pamiętam to kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Jak ja zaczynałem to się do nich odezwałem uruchomili mi WMS na tydzień jako demo i wszystko sprawdziliśmy, ale nie wiem czy dalej i dla każdego tak robią.

oznacz moderatorów